Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

[Gizli içerik]
Merhaba, Mi8'de imei repair yapılabildiğine emin misiniz? Baya bi araştırdım fakat hiçbir yerde detay yok konuya ilişkin. Yapanlar var mı acaba?
Evet yapılıyor. Biraz zaman lazım. Site olarak yardımcı olacağız.

selamlar. dun haberi cikan repair noktasinda adi gecen malum kisi band 20 ile alakali birsey demismi acaba. ve fiyatlar yuksekmis galiba

band 20 tr de sebeke ile alakali birsey. cekim gucu. duyduguma gore imei olsa dahi band 20 gidebiliyormus.

iste bir arakadas ta farkli bir marka cihazda denemis imei olmus ama band 20 gitmis. bende anlamadim

hocam biliyom farkli. ama hani qpst den falan islem yapilirken demekki band 20 kapaniyor

Mi8 lite imei repair yapanlar var ******** gruplarında çok para istiyolar.hiç bir yerde paylaşılmadı mı para vermeyelim

Mi8 lite imei repair yapanlar var ******** gruplarında çok para istiyolar.hiç bir yerde paylaşılmadı mı para vermeyelim
Eninde sonunda çıkar meydana.Bu iş artık ticaret oldu.Eskiden paylaşım yapılırdı şimdi kapitalizm bu paylaşımcılığın üzerine set koydu.Keşke bizden biri çözseydi.

Eninde sonunda çıkar meydana.Bu iş artık ticaret oldu.Eskiden paylaşım yapılırdı şimdi kapitalizm bu paylaşımcılığın üzerine set koydu.Keşke bizden biri çözseydi.
Aynen öyle bekliyorum bakalım ne olacak 2 ayı kaldı

Ben bu 4 ay sınırını anlayamadım 1 . Kısma hattı taktım 120 gün diye mesaj geldi. 5 gün kala 2 . Kısma taktım 120 gün diye tekrar mesaj geldi aradan 1.5 ay geçti amcamın mi8 se ye bootlader kilidi açmak için hattı taktım geri takarken gene 1. Kısma takmışım hattı gelen mesajda gene 120 gün sonra kapanıcaktır yazıyor şimdi benim hala 120 günüm mü var telefonu alalı 6 ay olcak nerdeyse :eek::D

Ben bu 4 ay sınırını anlayamadım 1 . Kısma hattı taktım 120 gün diye mesaj geldi. 5 gün kala 2 . Kısma taktım 120 gün diye tekrar mesaj geldi aradan 1.5 ay geçti amcamın mi8 se ye bootlader kilidi açmak için hattı taktım geri takarken gene 1. Kısma takmışım hattı gelen mesajda gene 120 gün sonra kapanıcaktır yazıyor şimdi benim hala 120 günüm mü var telefonu alalı 6 ay olcak nerdeyse :eek::D
Böyle bir durum olduğunu da söylüyorlar.Yani hat kapanmadan diğer sime takınca bir önceki sim tekrar 120 güne aktive oluyor denemek lazım

3 gün uğraştım olması şapege vermiyor
engineer firmware ili de deneldi
bunlarda qcn ili olmuyor beni fkrim
başka yönetim bulmak lazım.......
cihaz müşteri verdim

partition efs ve qcn yedeklerini aldı iseniz birazda ben arge yapayım paylaşırsanız. Mi8 dipper için

cihazın kimliği farklı dediniz bu konuya girip sormak istiyorum. hangi kimlik bilgileri?
çünkü ben QCN içinde 3 yerde cihaz seri numarasının hex versiyonunun flipped (ters yazılmış) olanını buluyorum.
bu seri nıumara imeinin ilk 14 hanesinden bulunan meid numarasının hex olan versiyonundan farklı.
Ayrıca ben uzun süredir imeiyi silemiyorum. bunu garantili silmem için hangi dosyaları uçurmalıyım?

modemst1-modemst2-fsc-fsg bölümleri boşaltma işlemini twrp de terminal bölümüne girip yapacaksın 3 er defa silme işlemini yap kesin olur

Band 20 olayı nedir?
band20 lte için Türkiye de vodafone firmasının lisans haklarını aldıgı frekans tır avantajları vardır çekim gücü ile alakalı. Band 20 destekleyen bir telefonunuz ile vodafone kullanırsanız faydalı olur diğer operatorlerde fark etmiyor.

Geri
Üst Alt