Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

peki android 10 u nasıl yükleyecez yada miui 11i. bilgisi olan var mı. imei atıldıktan sonra neleri nasıl yükleye biliriz. yada telefonu olduğu gibi mi kullanmak zorundayız.
Olduğu gibi kullanırsanız sorun olmaz. Ama diğer türlü işlemlerde imei ile ilgili her an sıkıntıya düşebilirsiniz.​

Olduğu gibi kullanırsanız sorun olmaz. Ama diğer türlü işlemlerde imei ile ilgili her an sıkıntıya düşebilirsiniz.
yani ihtimal mi oluyor.? hiç denediniz mi? varmı telefonunu böyle bir durumda güncelleyen yani imei atıldıktan sonra. deneyimlerini paylaşa bilirmi. telefonu güncelleyememek insanın canını sıkıyor hele miui 11 çıkmışken.

yani ihtimal mi oluyor.? hiç denediniz mi? varmı telefonunu böyle bir durumda güncelleyen yani imei atıldıktan sonra. deneyimlerini paylaşa bilirmi. telefonu güncelleyememek insanın canını sıkıyor hele miui 11 çıkmışken.
Güncelleme sorunsuz alırsanız şebeke gitmese bile ileride format atınca şebeke gider. Çünkü twrp silinip original recovery geliyor. Ama bu işler ile ilgili birisi iseniz. O zaman tekrar twrp kurarak format atsanız bile büyük ihtimalle şebeke gitmez.​

Güncelleme sorunsuz alırsanız şebeke gitmese bile ileride format atınca şebeke gider. Çünkü twrp silinip original recovery geliyor. Ama bu işler ile ilgili birisi iseniz. O zaman tekrar twrp kurarak format atsanız bile büyük ihtimalle şebeke gitmez.
çok teşekkürler. bende bu işten anlayan ve güncelleyen arkadaşkarın paylaşımlarını beklicem. eskiden anlıyordum uğraşıyordum. şimdi uzak kaldım bu konulara ve zamanımda yok uğraşmaya. güncelleyen arkadaşlar bize yardımcı olur umarım. konuyu takipteyim.

çok teşekkürler. bende bu işten anlayan ve güncelleyen arkadaşkarın paylaşımlarını beklicem. eskiden anlıyordum uğraşıyordum. şimdi uzak kaldım bu konulara ve zamanımda yok uğraşmaya. güncelleyen arkadaşlar bize yardımcı olur umarım. konuyu takipteyim.
Ben güncellemeyi ota dan yükledikten sonra telefonu sıfırladım ve imei ler silindi

Umarım forumlardaki anlatımlardan çözebilirim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben güncellemeyi ota dan yükledikten sonra telefonu sıfırladım ve imei ler silindi

Umarım forumlardaki anlatımlardan çözebilirim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende yüklemeye çalıştım miui 11i telefon twrp de takılı kaldı telefon bir türlü açılmadı mecbur dışarıda yaptırdım güncellendi telefon. Bilgilerinin bir kısmı kurtarma bildim ama. Siz nasıl güncellediniz. Oradan yükledim twrp ye geçti ve yüklemeye başladı. Sonra açılmadı yada ben beceremedim.

Bende yüklemeye çalıştım miui 11i telefon twrp de takılı kaldı telefon bir türlü açılmadı mecbur dışarıda yaptırdım güncellendi telefon. Bilgilerinin bir kısmı kurtarma bildim ama. Siz nasıl güncellediniz. Oradan yükledim twrp ye geçti ve yüklemeye başladı. Sonra açılmadı yada ben beceremedim.
Güncelleyince IMEI gittimi . Bide hangi room varyüklü telefonda

unlocked miui 11 global yüklü mi mix 3 cihazima imei repair islemi yaptirmak istiyorum. uzaktan baglanti veya istanbulda bir yer uygun benim icin. mesaj atar misiniz?

Arkadaslar bir sorum olacak. Ben diag port acma islemi yaptigimda
Ekran Görüntüsü (2).png
secili olan driver geliyor. COM & LPT portu yok. Sorun nedir acaba ?

Arkadaslar bir sorum olacak. Ben diag port acma islemi yaptigimda
Ekli dosyayı görüntüle 8287
secili olan driver geliyor. COM & LPT portu yok. Sorun nedir acaba ?
Quallcomm usb device yazan portu devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlatın olmazsa;
Güncel driverları yükleyin ve sürücü imzalamasını devre dışı bırakın

Quallcomm usb device yazan portu devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlatın olmazsa;
Güncel driverları yükleyin ve sürücü imzalamasını devre dışı bırakın
Tesekkurler ama bi sorun daha cikti. simdi telefonun qcn dosyasini backup ladim. imei sini degistirip restore yaptim ama *#06# yaptigimda imei degismemis gozukuyor.

Yardimci olacak biri yok mu? Efs yi sifirlamam mi gerekiyor?

Telefondaki 2 IMEI farklı telofonlara yüklenebilir mi?

Geri
Üst Alt