Bilgi Xiaomi Mİ 8 Dipper Ana Konu

Ek ayarlara gir. Orda geliştirici seçeneklerde oem i aktif et ve mi kilit açma durumuna bas. Hesap ve cihaz ekleye tıkla. Cihaz eklendi dedikten sonra format VS atma.

Çok afedersiniz, yukarda yazdığınız herseyi takip edip yaptım sırasıyla ama ek ayarlarda Mİ KİLİT AÇMA DURUMU diye bir seçenek yok hocam. Dolayısıyla hesap ve cihaz eklemeyi tamamlayamadım.

Yardımcı olurmusunuz forumları gezindim Google da da arattım ama farklı bir bilgi bulamadım

@adnanmirsad56 hocam az önce telefonu restart ederken fark ettim ilk açılışta ki siyah ekranda altta unlock ? yazıyor

Yani bu benim telefon zaten daha önceden unlock işlemi tamamlanmısmi demek oluyor hocam? :) hazırmı yani benim telefon imei güncellemeye?

@adnanmirsad56 hocam az önce telefonu restart ederken fark ettim ilk açılışta ki siyah ekranda altta unlock ? yazıyor

Yani bu benim telefon zaten daha önceden unlock işlemi tamamlanmısmi demek oluyor hocam? :) hazırmı yani benim telefon imei güncellemeye?
Evet telefon unlock IMEI Repair İşlemine Hazır

ek ayrlarda geliştirici seçenkelerin içinde yazar

Aynen cihazınız unlock istediğiniz zaman uzaktan da yapılır.
Yalnız sadece sim 2 aktif oluyor. sim 1 i kullanamazsınız

Son düzenleme:
[QUOTE="adnanmirsad56, post: 157554, member: Aynen cihazınız unlock istediğiniz zaman uzaktan da yapılır.
Yalnız sadece sim 2 aktif oluyor. sim 1 i kullanamazsınız[/QUOTE]

Sim 2 ye turk hattımi takarim iş görür fakat sim 1 e yurtdisi hattımi taksam sinyal gönderdiği için kapanırmi yine telefonun sim 2 imeisi de?

Ustadlar size özelden mi ulaşmam lazım nasıl yaparız? Ve bu ikinci konu ile ilgili bir bilgi verebilirmisiniz ikinci sim slota Türk hattımi takacam imei güncelleme yapınca tamam ama birinci slotta yabancı hattımi takarsam sinyaldan dolayi yine blocklarmi benim sim 2 yi?

Ustadlar size özelden mi ulaşmam lazım nasıl yaparız? Ve bu ikinci konu ile ilgili bir bilgi verebilirmisiniz ikinci sim slota Türk hattımi takacam imei güncelleme yapınca tamam ama birinci slotta yabancı hattımi takarsam sinyaldan dolayi yine blocklarmi benim sim 2 yi?
Özelden yazayım

Mi 8 IMEI ne fiyat nedir öğrenebilir miyim telefon unlock şuan ve iki senedir kayıtsız kullanıyordum yılbaşı gecesinde gitti şebeke birden

Merhaba arkadaşlar. Daha önce mi 8 ime buradan bir ustanın yardımı ile ımeı repair. Şimdi android 10 güncellemesi gelmiş. Bunu nasıl yüklemem gerekiyor bilen var mı ?

Hocam mi 8 cihaz satin aldim format attim imei silindi repair ucreti nedir. Bide telefonu aldığım şahsın numarali hesabını cihazdan kaldırmak mumkunmu.

Hocam mi 8 cihaz satin aldim format attim imei silindi repair ucreti nedir. Bide telefonu aldığım şahsın numarali hesabını cihazdan kaldırmak mumkunmu.
Mi hesabı kalıcı olarak kaldırılır 30 usd
Repair tekrar yapılması gerek 100tl

merhaba alsında bilgisayarcıyım ama telefonlarla hiç ilgilenmedim. forumda aradım ama bulamadım varsa af ola.

Xiaomi mi 8 64gb telefonum var imei kapanmış elimde 4,5g destekli telefonumun imei-ni repair yapabilir miyiz ? Nasıl ?
ilginizden dolayı teşekkür ederim .
bu cihaza sadece haydarı tool la yapıla biliyormus sadece sim2

selamlar herkese
benim cihaza reset attım imei ler gitti ve görünmüyor şuan. cihazım mi 8 yurtdışıydı ve unlock halde
yardımcı olabilir misiniz dosyaları da bulamadım

selamlar herkese
benim cihaza reset attım imei ler gitti ve görünmüyor şuan. cihazım mi 8 yurtdışıydı ve unlock halde
yardımcı olabilir misiniz dosyaları da bulamadım
Merhaba uzaktan bağlantı ile yapıyoruz.

0552 637 54 78

Geri
Üst Alt