Xiaomi Mi 8 Lite Mi Account Remove File

homefobi

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar ben genelde account ve frp silmek için flashlanaibilir kaldırma dosyaları kullanırım ama mi 8 lie için bulamadım bir kaç program denedim ama account kalkmaı qcfire ile denedim yetki hesap hatası verdi yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar ben genelde account ve frp silmek için flashlanaibilir kaldırma dosyaları kullanırım ama mi 8 lie için bulamadım bir kaç program denedim ama account kalkmaı qcfire ile denedim yetki hesap hatası verdi yardımcı olabilirmisiniz
bootloader kilidi açık mı cihazın ?

Teşekkürler siz imei işlemi halledebildinizmi?

unlock ettikten sonra ne yapıcağım

kardşm mi 8 lite var elimde bootloader kilidi kaoalı mi accounta takılmş çözüm varmı

kardşm mi 8 lite var elimde bootloader kilidi kaoalı mi accounta takılmş çözüm varmı
en düşük yazılımını yükleyin yazılımı edl modunda persist bölümünü yazılır şekilde yüklerseniz mi hesap wifiye bağlamadan çıkmaz sonra wodm tool ile hesap çıkmamasını sağlayabilir siniz umt var ise hepsi umt de mevcut

en düşük yazılımını yükleyin yazılımı edl modunda persist bölümünü yazılır şekilde yüklerseniz mi hesap wifiye bağlamadan çıkmaz sonra wodm tool ile hesap çıkmamasını sağlayabilir siniz umt var ise hepsi umt de mevcut
abi tşk edrm ben bootloaderi unlock yapıp twrp den custom rom atıcm böyle daha sağlıklı olur elinizde bl unlock dosyası varsa paylabşrmsnz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Tamam arka kapağını açın forumda mi 8 lite süre vermeden kilit açan bir dosya var onu edl den atın bootloader açılsın daha rahat yaparsınız
abi o bl kilidi dosyasını paylaşblrmsnz rica etsem

mi 8 lite mi hesabı umt ile yaptım hiç dosya filan gerekmedi edl modda xiaomi spesial bölümünden reset mi acc nev tıkla herşeyi kendi yapıyor wifi bağlı ama yinede mi hesabı gelmiyor yani başarılı

Geri
Üst Alt