Xiaomi Mi 8 Mi Account Hesabı Kaldırma

• Konbuyu başlatan ikizlergsm
  • Başlangıç tarihi
I

ikizlergsm

mi 8 se ikinci el aldım sıfırladım tlf açılınca mi hesabı istedi
tlf aldığım kişi mi hesabını hatırlamıyor. mi hesabı nasıl kaldırabiliriz.
mi 8 se yazılım version mıuı 10 android 9.0
bootleodar kilit kapalı twrp yükleyemiyorum
lütfen yardımcı olabilirmisiniz???

mi 8 se ikinci el aldım sıfırladım tlf açılınca mi hesabı istedi
tlf aldığım kişi mi hesabını hatırlamıyor. mi hesabı nasıl kaldırabiliriz.
mi 8 se yazılım version mıuı 10 android 9.0
bootleodar kilit kapalı twrp yükleyemiyorum
lütfen yardımcı olabilirmisiniz???
Tamamen kaldırılması yapılmıyor güncelleme ve sıfırlama tekrar isteyecektir. Sadece geçici olarak Bypass edebiliyorsun.
IMEI bilgisini paylaşırsanız ÖZELDEN gsm no yada mail bilgisini görmeye çalışabiliriz
@silivriserdar Ortak Pm atarsan oradan arkadaş yazsın kontrol edelim.

usta gsm no tlf aldığım kişinin mi olacak
Nbrios
Hayır Bizi yönetici müsait olursa PM alır siz oradan bana mail adresinizi verirsiniz oradan kontrol ettiğimde bize Mi Hesabını hangi numara yada mail ile kuruldu ise bilgisi tarafımıza ulaşır sizde satın almış olduğunuz kişi ile sorununuzu kalıcı bir şekilde çözmüş olursunuz. Tabi o kişi de farklı yada bilmediği bir adres numara girmedi ise sorununuza yardımcı olmuş oluruz.

usta mi 8 se imei numarasını nasıl öğrenebilirim ana ekrana gitmiyor ki bakayım mi hesabı kısmı ve acil arama var
Nbrios

Moderatör tarafında düzenlendi:
bildiğim kadarı ile umt box ile mi accont u sıfırlama var yakınınızda umt box olan biri varsa yapabilirsiniz

usta edl mode sokup bişeyler yapılamaz mı? mi account yada başka bir çözümü yok mu
Nbrios
bide elimde sigma box chimera box var

youtube de birçok mi hesabı bypass videoları var belki onlar yardımcı olur " mi account bypass" yazarsanız çıkar zaten

var usta ama mi 8 se nin yok mıuı 10 olanlar yok

Tamamen kaldırılması yapılmıyor güncelleme ve sıfırlama tekrar isteyecektir. Sadece geçici olarak Bypass edebiliyorsun.
IMEI bilgisini paylaşırsanız ÖZELDEN gsm no yada mail bilgisini görmeye çalışabiliriz
@silivriserdar Ortak Pm atarsan oradan arkadaş yazsın kontrol edelim.
merhaba usta.mi 8 mi account nasil bypass yapa bilirim.

usta ben sadece bypass yapmak isterdim.update falan yapmayacam.server uzerinden deyil sadece bypass yapib kendim calistiracam.lutfen mumkunse yardim edin.bunun server olmadan mumkun oldugunu 100 faiz biliyorum.sadece hic bir boxla yapamiyorum
Octoplus frp tool ile denedinmi?

geçen yıl satın aldığım mi6 da mi hesabı ile kilitlenmişti arb yoktu ve belirli bir partition'u dump edebiliyordum qfil ile bir kez telefonu edl ile sıfırlayıp tekrar kilitlenmesini sağladım ardından tekrar edl moduna geçip qfil ile persist partition dump ettim sonra da aldığım dump'ı hex editor ile açıp telefon ekranında görünen mi id'nin ilk 3 numarasını not alıp hex editorle aradım ve telefonu kilitleyen mi id'sine böylece ulaşmış oldum eğer sahibinin üzerineyse şifremi unuttum dersiniz olur biter ama hesap ona ait değil ise xiaomiye bir form yollamanız gerekir (kimlik fotonuzu felan atıyorsunuz ve onaylanırsa ilişkilendirmeyi kaldırıyorlar).

eskiden kullandığım bir adb komutu vardı hiçbir sıkıntı yaratadan find my phone uygulamasını iptal edebiliyordum ama bulmam lazım baya uzun zaman oldu :D

Geri
Üst Alt