Yardım Xiaomi Mi 8 SE QPST Configüration Telefonu Görmüyor

• Konbuyu başlatan 58Yusuf1453
  • Başlangıç tarihi
acaba restore edip düzenleme işlemi mi yapsam hocam. tam sevindim :d sizi de yordum kusura bakmayın.
yedeği qcn değil de xqcn almışım

buyur hocam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

acaba restore edip düzenleme işlemi mi yapsam hocam. tam sevindim :d sizi de yordum kusura bakmayın.
yedeği qcn değil de xqcn almışım
daha önce kayıt işlemi yaptınmı hocam

Ekli dosyalar

• mi9t.rar
    84.8 KB · Görüntüleme: 10
hocam az önceki qcn stocktu yani düzeltmek için size repair için olanı vereyim onu ben denemiştim

Mi 9T_ENG

Bana bi yerden ulaşırsanız size yardımcı olurum ama yasak galiba
hocam az önceki qcn stocktu yani düzeltmek için size repair için olanı vereyim onu ben denemiştim

Mi 9T_ENG

Bana bi yerden ulaşırsanız size yardımcı olurum ama yasak galiba
h team viewer seberst sanırım başka konularda verilmiş

id: 365 144 149
şifre: 275rgg

sorun çözüldü adnan ustam tw ile arkadaşa yardımcı oldum inşallah doğru driver seçtim sorun çözüldü edit yapıp sorun çözüldü yaparsanız sevinirim
merhaba benim bilgisayarda görmüyor kaç tane driverde yükledim olmadı yardımcı olabilecekmisiniz

ustam port yanlış tam hatırlamıyorum ama Qualcom Diagnostic 9190 olarak görmesi lazım weamwier verin bakayım
ustam slm alkm aynı skıntı bende var bır turlu cozemedım drıvarları yenıledım yıne aynı musaıtsenız team versem yardımcı olurmusunuz

aygıt yönetisicinde görünüyor mu ? eğer görünüyorsa usta qfil programını aç selecet port de kutucuk var onu işaretle gözükecektir
Hocam merhaba aynı sorun bende de var ve ne yaptıysam çözemedim yardımcı olma imkanınız var mı ?

@ozmeniletisim71 Hocam merhaba aynı sorun bende de var ve ne yaptıysam çözemedim yardımcı olma imkanınız var mı ?

Aynı sorun bende de var driverlar'ı yüklüyorum ama com5 ile görünüyor ama telefon olarak görünmüyor.

Driver kuruldu,
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb
bu komutları yazıyorum en sonunda aygıt yöneticisinde bu şekilde görünüyor

Ekli dosyalar

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    12.8 KB · Görüntüleme: 26
Driver kuruldu,
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb
bu komutları yazıyorum en sonunda aygıt yöneticisinde bu şekilde görünüyor
Driverda sorun yok,cihazın verdiği portu QPST'de add new port diyerek ekleyin.

Driverda sorun yok,cihazın verdiği portu QPST'de add new port diyerek ekleyin.
İnanın gördüğüm tüm cevapları yaptım yinede aynı şekilde görünmeye devam ediyor. New port eklediğimde bile QPTS telefon olarak tanımıyor.

qpstde add new com de aygıt yöneticisinden com lpt ye gir diagnostic comu yaz qpstye olur

Diag açı
Hs usb diagnostic 9091 görmezse elle seçin

1 484 612 028
36i7tc

teamwiewerden bi bakarmısınız
Diag açı
Hs usb diagnostic 9091 görmezse elle seçin

Sürüm düşürüp deneyin isterseniz
HOCAM MÜŞTERİ BEKLİYOR SANA ZAHMET BAKIVERSEN Bİ

qpstde add new com de aygıt yöneticisinden com lpt ye gir diagnostic comu yaz qpstye olur
hocam bi baksanız

Sürüm düşürüp deneyin isterseniz
ARKADAŞLAR Bİ YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU YAHU

diagnostic com diye bişey yok LPT de

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR AYNI SORUNU YAŞAR İSENİZ BİLGİSAYARINIZIN DİJİTAL İMZALAMA ZORUNLULUĞUNU DEVRE DIŞI BIRAKIN. ÇÖZÜM BU. DENEYE DENEYE BULDUM SAOLSUNLAR!!!

Geri
Üst Alt