Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi deneyip döneceğim yalnız bu qcn dosyası işlem görmüş...

malesef sonuç değişmedi... tw ile uzaktan yardımcı olabilir misiniz. ya da özelden tel verirseniz sizi arayabilir miyim.

Irtibat bilgisi paylasmak yasaktır. Tw ile yardımcı olabilir

yardımınız için teşekkür ederim kendi qcn dosyası ile uzun uğraş sonrasında hallettim...

Nurulika bey sanırım erken sevindim. şebeke aldım ama bir arama sonrasında kesiliyor...problem nedir anlayamadım...lütfen yardım...

Nurulika bey sanırım erken sevindim. şebeke aldım ama bir arama sonrasında kesiliyor...problem nedir anlayamadım...lütfen yardım...
ayarlarda ağ ayarlarını sıfırla var ona tıklayın sonra deneyin

yada yazılımı yeniden yükleyin sıfırdan yapın romdan kaynaklı bir problemde olabilir

elimde twrp den aldığım yedek var partitonları tekrar başa alarak cihazı sıfırlayabiliyorum. adb üzerinden partitonları silip qpst üzerinden düzenlediğim qcn dosyasını yüklüyorum. bu işlemleri android 9 bulunan chine developer romda yapıyorum cihaz çalışıyor. daha sonra miui 9.5.9 son romu twrp den atıyorum şebeke açılışta geliyor aramadan sonra gidiyor ve bir daha gelmiyor. networkü deresetledim yok...

Eu rom twrp den yükledim açılışta mi logosu gelip gidiyor rom acilamiyor...

Bu işlemleri bir video çekerek anlatirmisiniz

ilginiz için teşekkür ederim. eu rom yükledim şebekeyi bir türlü getiremedim. windows 10 da işlem yapıyorum belki de sorun odur. Bu arada twrp de son yedek yükleme sonrası cihaz hard brick oldu. iki gündür uğraşıyorum ve son durum bu... cihazı açabilirsem fabrika ayarlarına getirip bilen bir bir kişiye gönderebilirim... yardımlarınızı bekliyorum. link vs..

ilginiz için teşekkür ederim. eu rom yükledim şebekeyi bir türlü getiremedim. windows 10 da işlem yapıyorum belki de sorun odur. Bu arada twrp de son yedek yükleme sonrası cihaz hard brick oldu. iki gündür uğraşıyorum ve son durum bu... cihazı açabilirsem fabrika ayarlarına getirip bilen bir bir kişiye gönderebilirim... yardımlarınızı bekliyorum. link vs..
Cihaz şu an çalışıyor mu?

Qqcom 9008 port açık mı flash cihazı görüyor ama hata veriyor yüklerken

Merhaba arkadaşlar. Bende telefonumun imei işlemlerini yapacağım. Şuan telefonumda EU 10.3.1.0, magisk 19.2 kurulu. İmei işleri için özellikle bulunmam gereken bir rom, twrp ve magisk filan var mı acaba ? Şuan bu güncel rom üzerinden yapabilir miyim ?

Merhaba arkadaşlar. Bende telefonumun imei işlemlerini yapacağım. Şuan telefonumda EU 10.3.1.0, magisk 19.2 kurulu. İmei işleri için özellikle bulunmam gereken bir rom, twrp ve magisk filan var mı acaba ? Şuan bu güncel rom üzerinden yapabilir miyim ?
Konuda herşey detaylı şekilde anlatılmış. Yedekleri düzgünce alıp işlemi yapın.

Yazılanların aynısı yapıldı, imei değişti fakat şebeke yok, durumu düzeltmek için ne yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt