jumyaz

VIP Üye
Xiaomi Mi 8 SE
Mi8SE, Mi8i, Codename: Sirius. Модель: M1805E2A - China version

L8ZVtlxysbCW91sZn6uqNynz1uV7q7vQLQ2p9v3Ex7v9Sweuj6G.jpg
L8ZVtz2hF39kUDeHFz2T2umWJMt7R2GT0irA7Rqz1hYuv9yg0SNFd.jpg

China Stable V10.0.1.0.OEBCNFH

Fastboot INDIR

Recovery INDIR

Global yazlim ucun Unlock ypilib TWRP yazlir

TWRP yazlim INDIR

TWRP dosya Twrp

Moderatör tarafında düzenlendi:
Xiaomi Mi 8 SE
Mi8SE, Mi8i, Codename: Sirius. Модель: M1805E2A - China version

L8ZVtlxysbCW91sZn6uqNynz1uV7q7vQLQ2p9v3Ex7v9Sweuj6G.jpg
L8ZVtz2hF39kUDeHFz2T2umWJMt7R2GT0irA7Rqz1hYuv9yg0SNFd.jpg

China Stable V10.0.1.0.OEBCNFH

Fastboot INDIR

Recovery INDIR

Global yazlim ucun Unlock ypilib TWRP yazlir

TWRP yazlim INDIR

TWRP dosya Twrp

@jumyaz emeğin için teşekkürler. Bu Romu yükledim. Cihaz sürekli reboot yapıp. Recovery düşüyor. Çözüm için tavsiyelerin olabilir mi?

twrp yazılım link bağlantısı ölmüş ustad sana zahmet link yenilermisin?

Fastboot rom yükledim Cihaz açılışta kalıyordu fakat cihaz şimdi açılmıyor Tgz romu Eft ile yükledim.

Müşteriden zaman istedim yarın getircem dedi söker edl modda atacağım ama hangi dosyayı atarım bilmiyorum

sa ustalar butun cihazlara flash atabılıyorum lakin bu xaomi cihazlara aklım ermıyor çökmüş bi cihaza direk yazılım yuklenmıyormu fastboottan illa twrp mi yüklemek gerek yüklemek gerekse çökmüş cihaza twrp yuklenır mı velevkı yuklendi illa unlock mu olması lazım unlock olmadan yazılım yuklenmıyuor mu ve butun xaomi cihazlara tek flastool yokmu mesela elimde bi tane cihaz var mı 8 se sirus chimeradan yazılım yuklerken hata alıyorum chımeranın kendısinden indirdim fastbbot flashpartition emri hatası dıyor şuan sadece fastvbootta açılıyor öncekı arızası sıstemı duzgun calısmıyordu o sebeple yazılım yuklemek istedim unlock oldugu için mi yuklenmıyor kafam almıyor bu lanet markayı

sa ustalar butun cihazlara flash atabılıyorum lakin bu xaomi cihazlara aklım ermıyor çökmüş bi cihaza direk yazılım yuklenmıyormu fastboottan illa twrp mi yüklemek gerek yüklemek gerekse çökmüş cihaza twrp yuklenır mı velevkı yuklendi illa unlock mu olması lazım unlock olmadan yazılım yuklenmıyuor mu ve butun xaomi cihazlara tek flastool yokmu mesela elimde bi tane cihaz var mı 8 se sirus chimeradan yazılım yuklerken hata alıyorum chımeranın kendısinden indirdim fastbbot flashpartition emri hatası dıyor şuan sadece fastvbootta açılıyor öncekı arızası sıstemı duzgun calısmıyordu o sebeple yazılım yuklemek istedim unlock oldugu için mi yuklenmıyor kafam almıyor bu lanet markayı
VIP Üyelik alarak bu sorunu çözebilirsiniz.

slm aleyküm
mi 8 se bot açık fatbotta kalıyo cihaz twrp yüklenmiyo yüklenende teamwinde kalıyo instal bacap bölümü filan gelmiyo fastbotta yazılım atılmıyo mms çip sorunu deniliyo çip sorunu ise çözümü varmıdır

slm aleyküm
mi 8 se bot açık fatbotta kalıyo cihaz twrp yüklenmiyo yüklenende teamwinde kalıyo instal bacap bölümü filan gelmiyo fastbotta yazılım atılmıyo mms çip sorunu deniliyo çip sorunu ise çözümü varmıdır
eMMc Değişimi ile onarım yapılabilir problem emmc problemi.

bu modeline malesef global yazılım yapılmadı

sadece twrp üzerinden eu yazılım flashlayabiliriz!

Buraya Tıklayarak Sorunsuz TWRP indirebilirsiniz!

Burdanda Son Sürüm Eu Yazılımını İndirebilirsiniz!

Tarafımca Az önce Uygulanıp Denenmiştir!

Not: Farz Edin Cihaz Yurt Dışı Ozaman yazılım sonrası BUNU da Fastboot dan yazmanız Lazım Aksi Takdirde Şebeke vermeyecektir.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt