Xiaomi Mi 8 Se Sirus Türkçe Rom Fastboot Lazım

• Konbuyu başlatan hory7221
  • Başlangıç tarihi
H

hory7221

mi 8 se türkçe destekli rom bulamadım link verebilecek varmı ?
mi flash tan yükleyeceğim fastboot
recorvery olan yazılımını buldum cihaz twrp yiyor açmıyor.

Xiaomi mi tool v2 indirin sonra ordan stock yazılımı yukleyin
Sizin cihaz cim versiyonuysa türkçe gidebilir
hocam bende onu anlatmaya çalışıyorum global rom u ancak twrp modunda yüklersin fastboot modu çin rom türkçe olmaz

bende mi8 se var mıuı 11 miflash tan rom yükledim ama türkçe dil yok eski roma dönmek istiyorum twrp den yüklüyorum cihaz fasboot ekranında kalıyor miflash tan aynı çin rom yükleyine cihaz açılıyor. çin rom dışında başka fasboot rom bulamadığım için twrpden hangi romu yüklediysem cihaz fastboot ekranında kalıyor. yardımcı olurmusunuz cihazı normal bi romla kullanmak istiyorum

bende mi8 se var mıuı 11 miflash tan rom yükledim ama türkçe dil yok eski roma dönmek istiyorum twrp den yüklüyorum cihaz fasboot ekranında kalıyor miflash tan aynı çin rom yükleyine cihaz açılıyor. çin rom dışında başka fasboot rom bulamadığım için twrpden hangi romu yüklediysem cihaz fastboot ekranında kalıyor. yardımcı olurmusunuz cihazı normal bi romla kullanmak istiyorum
MiFirm | Xiaomi Firmware | Download page | EU Stable - V11.0.3.0.PEBCNXM - sirius
Türkçe olması lazım bunda
Eu v11

Hocam bu kurtarma yazılım ama ben bunu twrp den yüklüyorum cihaz fasboot ekranında kalıyor bana mi flash tan yükleyebileceğim rom lazım yada bu fastboot ekranına düşmeden cihaz nasıl açabilirsem
Verdiğim yazılımı twrp den Yükleyiniz

Hocam bu kurtarma yazılım ama ben bunu twrp den yüklüyorum cihaz fasboot ekranında kalıyor bana mi flash tan yükleyebileceğim rom lazım yada bu fastboot ekranına düşmeden cihaz nasıl açabilirsem
Burada yazılımları mevcut. Fakat cihaz Çin olduğu için Fastboot rom olarak global yazılımı yok. Ancak TWRP ile kuracağınız global veya eu romları mevcut.

Verdiğiniz yazılımı twrp den yükledim ama fastboot modunda kalma devam ediyor her seferinde. acaba twrp sürümü mü hatalı yoksa kurulumda yapmamız gereken başka şeyler de var mı

Verdiğiniz yazılımı twrp den yükledim ama fastboot modunda kalma devam ediyor her seferinde. acaba twrp sürümü mü hatalı yoksa kurulumda yapmamız gereken başka şeyler de var mı
Cihaza TWRP yükleyin ardından Magisk yükleyin.

Ardından burada bulunan dosyayı yükleyin. Ve geri TWRP içinden format data yapın. Cihazı yeniden başlatın.

arkadasım cozuldumu aynı cihazdan banada geliyor bazıları oluyor bazıları seninki gibi fastbotta kalıyor fastbotta kalan cihazları orjinal romu yukleyip kontrol ettiğimde boot kilidi acık oldugu halde geliştirici seçenekte kapalı gozukuyor fastboota dusme sebebi bu olabilir

arkadasım cozuldumu aynı cihazdan banada geliyor bazıları oluyor bazıları seninki gibi fastbotta kalıyor fastbotta kalan cihazları orjinal romu yukleyip kontrol ettiğimde boot kilidi acık oldugu halde geliştirici seçenekte kapalı gozukuyor fastboota dusme sebebi bu olabilir
kardeş sıkıntı şu telefonunüstünde android 9 var mesela sen android 10 ya da 8 twrp atarsan fastbootta kalır öncelikle telefona twrp atarken
KESİNLİKLE fastboot flash recovery kodunu kullanmayın

öncelikle fastboot boot (twrp dosyasnın ismi).img yi kullanın twrp ye atarsa fastboot flash recovery kodunu kullanın

Geri
Üst Alt