TWRP + ROOT Xiaomi Mi 8 SE TWRP + Magisk Root İşlemi

güzel paylaşım teşekkürler

Selamlar. Telefonuma TWRP yüklemek istiyorum fakat ne yaptıysam olmuyor. Bootloader kilidi açık telefonumun.
Normalde bilgisayar telefonumu görüyor. İçine dosya atabiliyorum vs. Ama telefonu FASTBOOT a aldığımda bilgisayar telefonu görmüyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Selamlar. Telefonuma TWRP yüklemek istiyorum fakat ne yaptıysam olmuyor. Bootloader kilidi açık telefonumun.
Normalde bilgisayar telefonumu görüyor. İçine dosya atabiliyorum vs. Ama telefonu FASTBOOT a aldığımda bilgisayar telefonu görmüyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Telefonu fastboot moda alın sağlam kablo ile pcye bağlayıp aygıt yöneticisinden resim atın

Telefon açıkken ADB-Interface yazıyor. Fastboot'da iken Android yazıyor.

Screenshot_13.png

Screenshot_14.png

bu driver'ı zaten indirip kurmuştum. ama sorun hala devam ediyor. ''aygıt sürütücüsü yazılımı yüklemesi başarılı olmadı.'' diyor.

bu driver'ı zaten indirip kurmuştum. ama sorun hala devam ediyor. ''aygıt sürütücüsü yazılımı yüklemesi başarılı olmadı.'' diyor.
sürücü imzalamayı devre dışı bırakıp deneyin

dediğiniz gibi yapıp tekrar denedim. ama hala aynı sorun devam ediyor

Herkeze merhaba paylaşacagım bu konuda Xiaomi Mi 8 Se TWRP+ROOT işlemini paylaşacağım

1. Öncelikle cihazın bootloader kilidinin açık olması lazım
2. Aşagıda bulunan cihazınıza ait magisk root dosyasını indirip cihazın içine aktarın isterseniz otg ile yükleyebilirsiniz.
3. Cihazınızı Fastboot Mode'almalısınız telefonu kapatıp Ses Kısma+Açma Kapama Power tuşuna basılı tutunEkli dosyayı görüntüle 3994
4. Bu modda iken Cihazı sağlam bil kablo ile bilgisayara bağlayın
5. Twrp yüklemek için Tıkla'ya basalım
Ekli dosyayı görüntüle 3995
6. Açılan ekranda sizi enter tuşuna basın diye yönlendirecek işlem bittiğine dair mesaj alıcaksınız bekleyin twrp açılacak
Ekli dosyayı görüntüle 3996
7. Twrp açıldığında Yukarıda install kısmına girin
Ekli dosyayı görüntüle 3997
8. Select Storage kısmından isterseniz otg ile yükleyebilirsiniz
Ekli dosyayı görüntüle 3998
9. Magisk Dosyasını Seçip oku sağa doğru çekiyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 3999
Ekli dosyayı görüntüle 4000
10. İşlem bittiğinde Reboot system tuşuna basıp işlemi bitiriyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 4001

NOT: Android 9 ile 8' in Twrp ve Magisk Dosyası farklıdır ayrı ayrı linklerini koyacağım

Android 9 magisk-v19.0 kullanır
Android 8 magisk-v16.4 kullanır
Farklı magisk sürümü atarsanız bootlop sorunu oluşur.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]
super

iyi günler hocam.twrp zip dosyalarını görmüyor.daha doğrusu select storage den internal storage yi seçiyorum ama farklı dosyalar cıkıyor.telefonun hafızasındaki dosylar çıkmıyor

Herkeze merhaba paylaşacagım bu konuda Xiaomi Mi 8 Se TWRP+ROOT işlemini paylaşacağım

1. Öncelikle cihazın bootloader kilidinin açık olması lazım
2. Aşagıda bulunan cihazınıza ait magisk root dosyasını indirip cihazın içine aktarın isterseniz otg ile yükleyebilirsiniz.
3. Cihazınızı Fastboot Mode'almalısınız telefonu kapatıp Ses Kısma+Açma Kapama Power tuşuna basılı tutunEkli dosyayı görüntüle 3994
4. Bu modda iken Cihazı sağlam bil kablo ile bilgisayara bağlayın
5. Twrp yüklemek için Tıkla'ya basalım
Ekli dosyayı görüntüle 3995
6. Açılan ekranda sizi enter tuşuna basın diye yönlendirecek işlem bittiğine dair mesaj alıcaksınız bekleyin twrp açılacak
Ekli dosyayı görüntüle 3996
7. Twrp açıldığında Yukarıda install kısmına girin
Ekli dosyayı görüntüle 3997
8. Select Storage kısmından isterseniz otg ile yükleyebilirsiniz
Ekli dosyayı görüntüle 3998
9. Magisk Dosyasını Seçip oku sağa doğru çekiyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 3999
Ekli dosyayı görüntüle 4000
10. İşlem bittiğinde Reboot system tuşuna basıp işlemi bitiriyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 4001

NOT: Android 9 ile 8' in Twrp ve Magisk Dosyası farklıdır ayrı ayrı linklerini koyacağım

Android 9 magisk-v19.0 kullanır
Android 8 magisk-v16.4 kullanır
Farklı magisk sürümü atarsanız bootlop sorunu oluşur.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]
eline sağlık

Geri
Üst Alt