Xiaomi Mi 8 Türkçe Rom ve IMEI Repair Sorunu

Klavye arkasından öyle konuşurlar işte, sonra da başka bir mail hesabı alıp gene siteye gelirler.

İyi günler . IMEI repair konusunda bir gelişme var mı acaba?

Harbiden şu işin üstesinden gelebilecek ustalar yok mu ya çok sıkıntıdayız

Sanırım bu büyük firmaların hepsinde olan birşey zira cihazları çıkartıp biraz para kazanınca hemen güvenlik üstüne güvenlik bendede redmi 6 pro var hem kilit açık hemde rom vs attım 4 partition silip yeniden başlatınca aynı numaralar ile devam hiçbir değişiklik yok eski tlf cu olduğumdan arkadaşlardaki bütün box ları denedik bst umt falcon sigmakey ama yeni nesil cpularda halihazırda birşey yok maalesef bu furyaya huaweide katıldı son zamanda cihazları o kadar karıştırıyorlarki hiçbirşey yapılamıyor maalesef

Android artık eskisi gibi değil. Özellikler android 7 sürümünden sonra güvenlik iyice üst seviyeye çıktı. Android 8.0 ve 9 ile de iyice aşılamaz hale geldi.

Elimizdeki profesyonel araçlar bile artık güncelleme yapamaz oldu. Mutlaka açıkları vardır ama tahminin biraz zaman gerekiyor. Bu android 8.0 ve 9.0 içinde çalışanlar vardır. Beklemekten başka çare yok.​

Aynen firmalar özellikle çok satmaya başlıyanları cihaz ihlallerinden sıkılmış olacakki bunun ötesine geçmek için yapıyor android salt bir yazılımdır onu ilgilendirmez bu güvenlik işi tamamen firmaların eli altında sağolsun apple bir icloud attı ortaya sonra bütün firmalar buna koştu cloud ların haddi hesabı yok piyasada bu yüzden çoğu cihaz güvenliği arttırılmış
Tavsiyem 100-150$ geçmeyen orta seviye mtk cihazları alın mt6763v mesele bende vernee x var
Yurtdışı cihaz alıcaksınızda ne olucak 500tl kayıt girdimi tr fiyatıyla arasında pekbirşey kalmıyacak
Garanti yok çinden alınan veya çin üretimi cihazlardaki board bazen farklı olabiliyor o yüzden birşey oldumu malzeme bulmaz neredeyse imkansız

Meizu 16th de bu işlemi halletmişler ben elimdeki mi8 i satıp ona gececeğim, oda android 8 ve sdm845 işlemcili ama nasıl oluyorsa oluyor.
zaten mi8 deki notch tasarımı ve yazılımdaki aksaklıklar yuzunden tadım bayagı kaçtı, xiaomi Samsung un yaptığı hatayı yapıyor, ayda 3-4 tane yeni model çıkarıyorlar, flagship dedikleri aletleri bile 1 ay geçmeden seviye düşüyor. Kaçın Arkadaşlar, nerdeyse 10yıllık Xiaomi ciyim ama bu son 2 senedeki kadar rezalet görmedim ben.
Adamlar parayı buldular, autorized account nedir yaaa, parayı veren herkesin telefonu ile aklı yeteneği yetiyorsa dilediği gibi oynama hakkı olması lazım.
Ben şahsen kim bana en çok kurcalama hakkını veriyorsa ona geçiyorum artık, bu arada izmirde satılık mi8 128 var bendeki.

Meizu 16th de bu işlemi halletmişler ben elimdeki mi8 i satıp ona gececeğim, oda android 8 ve sdm845 işlemcili ama nasıl oluyorsa oluyor.
zaten mi8 deki notch tasarımı ve yazılımdaki aksaklıklar yuzunden tadım bayagı kaçtı, xiaomi Samsung un yaptığı hatayı yapıyor, ayda 3-4 tane yeni model çıkarıyorlar, flagship dedikleri aletleri bile 1 ay geçmeden seviye düşüyor. Kaçın Arkadaşlar, nerdeyse 10yıllık Xiaomi ciyim ama bu son 2 senedeki kadar rezalet görmedim ben.
Adamlar parayı buldular, autorized account nedir yaaa, parayı veren herkesin telefonu ile aklı yeteneği yetiyorsa dilediği gibi oynama hakkı olması lazım.
Ben şahsen kim bana en çok kurcalama hakkını veriyorsa ona geçiyorum artık, bu arada izmirde satılık mi8 128 var bendeki.
Satış bölümünde Konunuzu açın alan çıkacaktır mutlaka.

Xiaomi bende kullanıyorum çok memnunum. Xiaomi Mi Max 2 benim cihazım. IMEI repair olayı sıkıntı o yüzden yurt içi almak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba özelden yazar mısınız telefona fiyatını

Ha bu arada pocophone a geldi mi imei tamir işlemi?

Geri
Üst Alt