• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

İstek Xiaomi Mi 9 (Cepheus) IMEI Repair İşlemi

u2R

Yeni Üye
17 May 2019
2
1
1
Merhaba arkadaşlar,
Çindeyken Mi 9 Transparent Ed. 8/256 aldım.
Daha önceden Mi Max, Redmi 5A ve Mi Note3'te IMEI tecrübem var. Redmi 5A ve Mi Note3'te MIUI 10'da sıkıntı yaşandığı için işlemleri MIUI 9 firmwarede yapıp sonra MIUI 10'a geçmiştim.

MI 9 için böyle bir opsiyon söz konusu değil, MI 9'da çalışacak bir MIUI 9 olup olmadığını bilmediğim için de risk alıp denemek istemedim.
MIUI 10'da 4-5 gün harcadım IMEI'yi boşa çıkartıp NV data corrupted recovery'nin ötesinde bir başarı sağlayamadım.
QTSP ile atılan qcn'deki IMEI'yi kabul etmiyor. Xiaomi koşulları çetinleştirmiş. Dün orjinal IMEI'sine döndün ve kayıt ettirmeye karar verdim ama merakımı gideremedim.
Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum. MI 9 (Cepheus)'ta bir çözüm yok mu?

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
15,772
16,837
113
36
Merhaba arkadaşlar,
Çindeyken Mi 9 Transparent Ed. 8/256 aldım.
Daha önceden Mi Max, Redmi 5A ve Mi Note3'te IMEI tecrübem var. Redmi 5A ve Mi Note3'te MIUI 10'da sıkıntı yaşandığı için işlemleri MIUI 9 firmwarede yapıp sonra MIUI 10'a geçmiştim.

MI 9 için böyle bir opsiyon söz konusu değil, MI 9'da çalışacak bir MIUI 9 olup olmadığını bilmediğim için de risk alıp denemek istemedim.
MIUI 10'da 4-5 gün harcadım IMEI'yi boşa çıkartıp NV data corrupted recovery'nin ötesinde bir başarı sağlayamadım.
QTSP ile atılan qcn'deki IMEI'yi kabul etmiyor. Xiaomi koşulları çetinleştirmiş. Dün orjinal IMEI'sine döndün ve kayıt ettirmeye karar verdim ama merakımı gideremedim.
Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum. MI 9 (Cepheus)'ta bir çözüm yok mu?
Şu an çözüm yok.

19 May 2019
106
14
18
Bende haftaya Mi Iraq'tan Mi 9 almayı planlıyordum. Normalde bir akrabanın pasaportuna kaydettirecektim. Ama son kanun ile birlikte, artık sadece kendi adına kayıtlı pasaporta kendi adına kayıtlı sim kart kullanabiliyorsun. Bu nedenle benim için imkansız hale geldi.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
deneyebilir misiniz?
Xposed ile çalışıyor. Ben çok eskiden S4 te denemiştim çalıştı. Şimdi ne haldedir bilmiyorum telefon gelince deneyeceğim. Ama şu an banada bu konu şart.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
15,772
16,837
113
36
Bende haftaya Mi Iraq'tan Mi 9 almayı planlıyordum. Normalde bir akrabanın pasaportuna kaydettirecektim. Ama son kanun ile birlikte, artık sadece kendi adına kayıtlı pasaporta kendi adına kayıtlı sim kart kullanabiliyorsun. Bu nedenle benim için imkansız hale geldi.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
deneyebilir misiniz?
Xposed ile çalışıyor. Ben çok eskiden S4 te denemiştim çalıştı. Şimdi ne haldedir bilmiyorum telefon gelince deneyeceğim. Ama şu an banada bu konu şart.
Yasa 1 Haziran itibari ile işleme girecek.

index

Yeni Üye
9 May 2019
44
31
18
Android sürümü fark etmeksizin miui 8,9,10 dahil olmak üzere imei boşa çıkarmanın en kolay yolu
Burada[/B] herşeyden önce bir yedek almanızı öneririm konuda mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
19 May 2019
106
14
18
Geçenlerde bu formda bir arkadaş görmüştüm. Redmi Note 6 Pro ya imei atarken hata almıştı. Buna Redmi Note 5 pro nun imei dosyalarını atmıştı ve çalıştığını söylemişti. Böyle bir şey mümkün mü? Bu cihaz içinde Mi 6 nınkini atsak olur mu? Bana biraz saçma geldi.

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
7,555
11,285
113
Geçenlerde bu formda bir arkadaş görmüştüm. Redmi Note 6 Pro ya imei atarken hata almıştı. Buna Redmi Note 5 pro nun imei dosyalarını atmıştı ve çalıştığını söylemişti. Böyle bir şey mümkün mü? Bu cihaz içinde Mi 6 nınkini atsak olur mu? Bana biraz saçma geldi.
Evet qcn dosyasını repairden sonra şebeke atmak için kullanıyorlar.
Bum odellerde sanmıyorum olsun o şekilde

19 May 2019
106
14
18
@u2R u2R Hocam denediniz mi?

ayhan71

Yeni Üye
12 Şub 2019
28
7
3
Sadece şu bilgiyi vereyim bende mi9 siparişi verdim bekliyorum....bu işler illegal o yüzden şu an fazla bilgi veremem...bende tam adres bilmiyorum ama telim gelsin o zamana kadar...bi gelişme olmazsa sizlere yardımcı olmaya çalışırım...

Son düzenleme:

Üst Alt