Xiaomi Mi 9 (Cepheus) IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan u2R
  • Başlangıç tarihi
Neyse ilgili değilsin sanırım. Ben başımın çaresine bakayım bari bı site yardımcı olacaktı

Neyse ilgili değilsin sanırım. Ben başımın çaresine bakayım bari bı site yardımcı olacaktı
Kardeşim burada herkesin işi gücü var herkes zamanının hepsini foruma ayırmıyor 2 dakika da bir mesaj atmana gerek yok biraz beklersen arkadaşlar sana dönüş yaparlar
İletişim Bilgilerini payaşmak yasaktır
Lütfen mesaj yazmadan ve konu açmadan önce Forum Kurallarını oku

Mi9 Telefonuma imei Repair uyguladım herşey sorunsuz yüklendi.Kontrol ettiğimde yeni imei görünüyor fakat telefonda şebeke yok bir türlü sinyal alamıyorum.Simkart yerlerinide değiştirdim yine aynı sorunun çözümüne yardımcı olusanız sevinirim.

Mi9 Telefonuma imei Repair uyguladım herşey sorunsuz yüklendi.Kontrol ettiğimde yeni imei görünüyor fakat telefonda şebeke yok bir türlü sinyal alamıyorum.Simkart yerlerinide değiştirdim yine aynı sorunun çözümüne yardımcı olusanız sevinirim.
IMEI repair işlemini hatalı atmış olabilirsiniz. işlemleri doğru yaptıysanız Max 15 dk içinde şebeke gelir.

bişeyleri eksik yapmışsınızdır.

Ben bu işlerden çok anlamıyorum, İzmir'de Kütahya'da bu işlemi nerde yaptırabilirim?

hocam nerde hata yapmışsınız?
bende de aynı durum oldu da

Merhaba arkadaşlar,
Çindeyken Mi 9 Transparent Ed. 8/256 aldım.
Daha önceden Mi Max, Redmi 5A ve Mi Note3'te IMEI tecrübem var. Redmi 5A ve Mi Note3'te MIUI 10'da sıkıntı yaşandığı için işlemleri MIUI 9 firmwarede yapıp sonra MIUI 10'a geçmiştim.

MI 9 için böyle bir opsiyon söz konusu değil, MI 9'da çalışacak bir MIUI 9 olup olmadığını bilmediğim için de risk alıp denemek istemedim.
MIUI 10'da 4-5 gün harcadım IMEI'yi boşa çıkartıp NV data corrupted recovery'nin ötesinde bir başarı sağlayamadım.
QTSP ile atılan qcn'deki IMEI'yi kabul etmiyor. Xiaomi koşulları çetinleştirmiş. Dün orjinal IMEI'sine döndün ve kayıt ettirmeye karar verdim ama merakımı gideremedim.
Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum. MI 9 (Cepheus)'ta bir çözüm yok mu?

şimdi imei atılmış bir mi9 kullanıyordum factory reset sonrası imei ler gitti, tekrar atmaya çalışırken artık telefon nv data corrupted da kaldı. orjinal imei ye nasıl döndünüz, telefona twrp attım şimdi de twrp de kalıyor firmware attım rom attım hiçnir şeklilde açılmaıdı

Geri
Üst Alt