Xiaomi Mi 9 (Cepheus) IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan u2R
  • Başlangıç tarihi
Bana gelen cevap arkadaşlat...
Cihazınız tek hatta düşer ikinci hat çalışır birinci hat imei 0 olur. Yeni nesil tüm cihazlar denendi. Gelmeyen K20 Pro gibi cihazlar denenmedi. Fiyatlar özelden verilecek.
Uzaktan bağlantı olmaz cihaz gelir işlem süresi 1 gün bekleyip alıp gidemezsiniz ertesi gün alırsınız.
ÖNCEDEN YAPILMAYIP ŞİMDİ YENİ YÖNTEMLER YAPILAN CİHAZLARIN FİYAT LİSTESİ:
MI9 MIX3 SD855 350₺
POCO MI8 MIX2S SD845 280₺
REDMI NOTE7 SD660 180₺
MAX3 REDMI S2 SD636 180₺
NORMAL HER ZAMAN YAPTIĞIMIZ CİHAZLAR
REDMI NOTE6 PRO AŞAĞISI
REDMI 6 PRO AŞAĞISI
MAX 2 AŞAĞISI
MI6 AŞAĞISI
MIX 2 AŞAĞISI
MI 6X A2 AŞAĞISI VE AKLIMA GELMEYENLER
BOOTLOADER AÇIK 80₺
BOOTLOADER KAPALI 100₺
REDMİ 6 6A 6PRO 150₺

Bunlar söylenti değil yapıyorlar gerçektende.

Manuel yöntemlerle yapılıyor bildiğim kadarıyla da bu iş şimdilik teknikçilerin sırrı olarak kalacak gibi :)

Çok sürmez çıkar ortaya bir kaç aya...

Tek sim çalışıyor diyorlar. Acaba ne zaman çift sim kullanılabilir halde atılır?

Tek sim çalışıyor diyorlar. Acaba ne zaman çift sim kullanılabilir halde atılır?
Tek sim olarak bı atalım çift sim sonra düşünürüz diye düşünüyorum. Nasıl yapıldığı henüz bilinmiyor sanirsam.

Bilmiyorum ancak az bir para da istemiyorlar sonuçta. 350 li rakamlar geçiyordu en son.

Bu yeni bahsedilen işlemi yaptıran var mı mi 8 yada mi 9 için yapan kişilerin bilgileri mesaj olarak atan olursa çok sevinirim

Bu yeni bahsedilen işlemi yaptıran var mı mi 8 yada mi 9 için yapan kişilerin bilgileri mesaj olarak atan olursa çok sevinirim
Birebir numarasini veremem. Arasan da anlaşamazsın zaten. Arkadaş yabancı uyruklu. Sadece kargo ile cihaz alımı yapıyor. Bizler kendisine kefiliz

Sanırım redmi7 ye IMEI şimdi atılabiliniyormuş...

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben gelecek ay arkadaşım vasıtasıyla almanyadan telefon getirteceğim. Bütçem xiomi mi 9 a yetiyor ancak imei atılma işi biraz zorlu sanırım. Sırf imei kolay atılıyor diye mi 9 se de almak istemiyorum. Telefon türkiyeye ilk geldiğinde bir süre imei kaydı yaptırmadan kullanabiliyorum sanırım. Bu süre zarfı içerisinde imei atma olayları da biraz daha düzene girer diye düşünüyorum. Ben bu telefonu aldığımda ne olursa olsun elimde patlama ihtimali yok değil mi dediğinize göre şu an bile atılabiliyor imei anladığım kadarıyla.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben gelecek ay arkadaşım vasıtasıyla almanyadan telefon getirteceğim. Bütçem xiomi mi 9 a yetiyor ancak imei atılma işi biraz zorlu sanırım. Sırf imei kolay atılıyor diye mi 9 se de almak istemiyorum. Telefon türkiyeye ilk geldiğinde bir süre imei kaydı yaptırmadan kullanabiliyorum sanırım. Bu süre zarfı içerisinde imei atma olayları da biraz daha düzene girer diye düşünüyorum. Ben bu telefonu aldığımda ne olursa olsun elimde patlama ihtimali yok değil mi dediğinize göre şu an bile atılabiliyor imei anladığım kadarıyla.
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen yorum yaparken dikkatli olunuz.

IMEI Repair yasaldır.

Xioami Mi 9 imei repair oluyor. Ama pek sağlıklı değil. Format atınca sıkıntı oluyor. Tekrar imei repair işlemi yapılması lazım.​

band20 durumu ne oluyor, orjinale geri dönüş olabiliyormu ?

Geri
Üst Alt