Xiaomi Mi 9 (Cepheus) IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan u2R
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar, Mi 9 imei repair ve vip işlemleri için bilgi talep ediyorum. Birde her iki imeide çalışıyormu (çok önemli)

Merhabalar, Mi 9 imei repair ve vip işlemleri için bilgi talep ediyorum. Birde her iki imeide çalışıyormu (çok önemli)
Sadece sim iki çalışıyor. Vip yıllık 300
Wp destekli vip500

ustalar kolay gelsin mi9 var repair yapmam lazım bi detaylı anlatım atabilirseniz iyi olur kolay gelsin

efs yedeği olan varmı acaba acil lazım

Merhabalar. Çift sim olan bir telefonun tek sim ini kullansam diğerinin numarası nıda başka telefona repair yapsam kullanabilir miyim. Herhangi bir sıkıntı olur mu?

Mi9 cephasu imei repair icin bilgi verecek babayigit var mi. Editli qcn dosyasi yukleyince telefon kendini twprye atiyor

Cevap icin tşk sayin Nurilika kardeşim aynen tek hat edit yapildi. jjaQcnBuilder kullanilarak yapildi. Sorun devam ediyor modem dosyalarini terminalden silmeden telefon açılmıyor. Acilincada malum imei null.

Cevap icin tşk sayin Nurilika kardeşim aynen tek hat edit yapildi. jjaQcnBuilder kullanilarak yapildi. Sorun devam ediyor modem dosyalarini terminalden silmeden telefon açılmıyor. Acilincada malum imei null.
qpst versiyonu 472 ve sonrası olmalı eğer öyle olduğundan emin isen başka qcn bulun

Geri
Üst Alt