Yardım Xiaomi Mi 9 IMEI Repair Sonrası MİUİ 11 Sorunu

yavuz1940

Üye
mi9 telefonuma imei repair yaptrdım daha sonra miui11 e yükselttim kurulumları vs yaptım sıkıntı yok ama telefonu kapatıp açınca tekrar kurulum ekranına dönüyor yardımcı olabilir misiniz

mi9 telefonuma imei repair yaptrdım daha sonra miui11 e yükselttim kurulumları vs yaptım sıkıntı yok ama telefonu kapatıp açınca tekrar kurulum ekranına dönüyor yardımcı olabilir misiniz
Cihazda şu an şebeke var mı?​

evet sıkıntı yok çalışıyor şu an
Bence hiç oynamadan direk TWRP üzerinden eski miui 10 sürümüne dönün. Miui 11 için stabil çalışmıyor olabilir.

Tabi farklı yöntemler var ama şebeke giderse uğraşırsınız.

Mesela TWRP içinden full format atıp. Miui 11 kurmak.​

twrp içinden silip yeniden yüklediğimde de aynısı oldu sanırım stabil çalışmadığı için oluyor teşekkürler üstad

twrp içinden silip yeniden yüklediğimde de aynısı oldu sanırım stabil çalışmadığı için oluyor teşekkürler üstad
Şöyle de olabilir ama denemek lazım. Cihazın original EFS yükleyip ardından miui 11 yükleyip imei repair işlemi yapmak.​

miui 11 de imei repair ile sonuç alınabiliyor mu mi9 da? TWRP den parititonları silmeme rağmen telefon recovery de kalıyor miui11 de

miui 11 de imei repair ile sonuç alınabiliyor mu mi9 da? TWRP den parititonları silmeme rağmen telefon recovery de kalıyor miui11 de
Evet yapılıyor. Daha önce yaptım öyle bir sorun yaşamadım

efs lazım ustalar sitede bi ustanın verdiği kodları yazdım ama yanlıs kod vermiş

Bence hiç oynamadan direk TWRP üzerinden eski miui 10 sürümüne dönün. Miui 11 için stabil çalışmıyor olabilir.

Tabi farklı yöntemler var ama şebeke giderse uğraşırsınız.

Mesela TWRP içinden full format atıp. Miui 11 kurmak.
mi 9 cepheus miui 10 da şebeke gidip geliyor en son sürüme yükleyince hiç gelmiyor çözümü veya fix modem qcn olan varmı ??

Geri
Üst Alt