Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişiminde Çıkan Sorunlar

Ustam bazen yan sanayi ekranlarda bu tarz sorunlar meydana gelebilmekte, özellikle kasalı ekranlarda, diğer türlü ise montaj esnasın da antistatik bilezik kullanmanızı tavsiye derim.
Antistatik bilezik nedir ? Eski ekranda da aynı sorunun olması farklı bir sorun olduğu izlenimi verdi bana

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antistatik bilezik nedir ? Eski ekranda da aynı sorunun olması farklı bir sorun olduğu izlenimi verdi bana

İnsan vücudundaki statik elektriğin cihaza zarar vermemesi açısından kolumuza taktığımız bilezik şeklinde olan tamir gereci. Yalnız iki cihazda da başınıza gelen problem yan sanayi ekranlardan kaynaklanabilir.

İnsan vücudundaki statik elektriğin cihaza zarar vermemesi açısından kolumuza taktığımız bilezik şeklinde olan tamir gereci. Yalnız iki cihazda da başınıza gelen problem yan sanayi ekranlardan kaynaklanabilir.
Evet bu tarz bir detayın sorun oluşturabileceğini düşünmüştüm.Bunun geri dönüşümü olur mu? Sorun bu ise çok önemli bir detaymış

Ustam filmi ters takmış olabilir misiniz ? Çünkü bu durumlar, ana kart veya şarj borduna ara filmin tam oturtulmadan takılmasından, filmin ters takılmasından veya film yada şarj bordunun arızalı olmasından meydana gelir.
Evet filmi ters takmışım şarj sorunu halloldu çok teşekkür ederim.Geriye dokunmatik sorunları kaldı.Bu konuyu da çözmem lazım.Statik elektrik olayı kafamı karıştırıyor

Evet filmi ters takmışım şarj sorunu halloldu çok teşekkür ederim.Geriye dokunmatik sorunları kaldı.Bu konuyu da çözmem lazım.Statik elektrik olayı kafamı karıştırıyor

Rica ederim ustam 👍

Geri
Üst Alt