eline sağlık usta mi9se bl kilitlise kapak açıp testpointten işlem yapılırmı? birde diag portu görmuyor bu şekilde bir çözüm öneriniz varmı ?

Nerede hata aldınız

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

komutlarını cmd ye girdiğimde
'adb' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file. diye bir hata çıkıyor cmd ekranında

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhbaa su komutunu giirnce not found alıyorum neden olabilir

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

komutlarını cmd ye girdiğimde
'adb' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file. diye bir hata çıkıyor cmd ekranında
adb minimal 1.4.3 kurup deneyin.

abi yaptım sonunda ama tamamen farklı bir yöntemle 2 saati buldu gene de yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim

abi yaptım sonunda ama tamamen farklı bir yöntemle 2 saati buldu gene de yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim
Yaptiginiz yöntemi paylaşırsanız başkaları da faydalanır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptiginiz yöntemi paylaşırsanız başkaları da faydalanır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
haklısınız ama benim yöntem hem daha karışık hem de daha riskli binary kodların içinden çevirici ile imeileri bulup sildim sonra yeni imeleri binary kodlara dönüştürüp yerlerine yazdım dediğim gibi yapmam 2 saati buldu, maalesef sizin yöntemle sonuç alamadım, burda anlatıp milletin kafasını karıştırıp bir zararım dokunsun istemiyorum açıkçası, çok zor oldu, yanlış bi sayı silsem muhtemelen telefonu brickleyecektim

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Xioami Mi 9 Se cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Konu detaylarını ve linkleri görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin linkler gözükecektir.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Teşekkürler. Redmi 6pro için de imei işlemi anlatma şansınız var mı. Kolay gelsin

Teşekkürler. Mi 9 içinde aynısını bekliyoruz. :)

haklısınız ama benim yöntem hem daha karışık hem de daha riskli binary kodların içinden çevirici ile imeileri bulup sildim sonra yeni imeleri binary kodlara dönüştürüp yerlerine yazdım dediğim gibi yapmam 2 saati buldu, maalesef sizin yöntemle sonuç alamadım, burda anlatıp milletin kafasını karıştırıp bir zararım dokunsun istemiyorum açıkçası, çok zor oldu, yanlış bi sayı silsem muhtemelen telefonu brickleyecektim
Hocam bu yöntem mi 9 için olur mu?

Geri
Üst Alt