Çift IMEI tamiri yapıldıktan sonra cihaz 4G'ye giriyor mu? Mi 9 lite için çift IMEI tamiri yapılırsa 4G'ye girmez 3G'ye girer denmiş de. Bu telefonda da durum aynı mı merak ettim.

S.a arkadaşlar chazı(rootlu) cmd den bağlarken hata veriyor bu yüzden emülatör ile bağladım. Ayğıt yöneticisinden kontrol ettim qualcom (com3) olarak gözüküyor. Sonra xqcn aldım. Terminal yerine girdiğimde kod yoktu boş gözüküyordu bende direk verğiniz kodları yazdım. Yeniden başlatıp imei programını çalıştırdığımda opan diağ fail hatası veriyor imei yazmıyor ne yapmam lazım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

S.a arkadaşlar chazı(rootlu) cmd den bağlarken hata veriyor bu yüzden emülatör ile bağladım. Ayğıt yöneticisinden kontrol ettim qualcom (com3) olarak gözüküyor. Sonra xqcn aldım. Terminal yerine girdiğimde kod yoktu boş gözüküyordu bende direk verğiniz kodları yazdım. Yeniden başlatıp imei programını çalıştırdığımda opan diağ fail hatası veriyor imei yazmıyor ne yapmam lazım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Sürücüler yüklü değildir. Sürücüleri kontrol edin. Varsa başka bilgisayarla deneyin. Sürücüler bazen yüklenirken hata verebiliyor.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arka planda açik olan uygulamalar varmı kontrol edin qfil, qpts gibi

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sürücüler yüklü değildir. Sürücüleri kontrol edin. Varsa başka bilgisayarla deneyin. Sürücüler bazen yüklenirken hata verebiliyor.

Hocam sürücüleri silip tekrar kurdum olmadı. Başka bir pc de(win 7) denedim aynısı oldu.

android 9 pkq1.18
mıuı global 10.3.4
Hocam cmd komutu android emülatörden yapılmaz. O dev/block ile başlayan yerleri silebilirsiniz ama diag port için platform-tools adlı zip dosyasını internetten aratıp indirdin. Ardından bir klasöre atın içindekileri. Oradan shift+fare sağ tık tuşu ile powershell i burada aç seçeneğini açın. Çıkan yerden cmd yazıp enterlayın ve diag port koutunu girin. Cihazdan root iznini verin. Ancak öyle yaparsınız.

Blokları sildim. Reboot yaptım telefon mi logosunda kaldı. Ne yapmam gerek?

Mecbur fastboottan rom flashlıyorum şimdi sonra tekrar imei atmayı denicem. Tekrardan bu blokları silmem gerekecek mi?

yanlış blok silmişsin EFS yedeğini geri yükle
Yanlış blok nasıl silebilirim ki komutlardakinin aynısını yazdım. Benim telefon 9lite farklı mıdır bloklar. Ama sormuştum daha önce aynı olduğu söylenmişti. Efs yedeği almadım açıkçası.

Telefona fastbootan rom yükledim yine mi logosunda kaldı :/

Geri
Üst Alt