TWRP + ROOT Xiaomi Mi 9 TWRP 3.3.1-42 Tek Tuş Yükleme Aracı

ozdoganlar

Üye
Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi9 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

Burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi9 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

Burada
Eline Sağlık Yararlı Bir Paylaşım

Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş.​

Hocam xda daki twrpyi flashlayıp keep read only demeden swipe to modifications yaptık(kaydırdık). Cihaz encryption oluyor twrpde, bu twrpyi nasıl kaldırıp eski haline getirip senin verdiğini yükleyebilirim? Teşekkürler.

Hocam xda daki twrpyi flashlayıp keep read only demeden swipe to modifications yaptık(kaydırdık). Cihaz encryption oluyor twrpde, bu twrpyi nasıl kaldırıp eski haline getirip senin verdiğini yükleyebilirim? Teşekkürler.
Kaldırmaya gerek yok direk bunu yükleyin.​

Hocam yüklesek bile cihaz bir türlü decrypt olmadı neredeyse bütün twrpleri denedim. Mecburen format data yapıp global rom flashladım işlemin çözülmesi için. (Konu dışı bir sorum olacaktı aciliyeti var. Qfilden qcn restore ettik sonra qpstden qcn restore ederken "Received an invalid command from the phone." hatası veriyor ki az önce aynı qpstden backup almıştık ama bu sefer cihazın com port adında sadece sdm855 yazıyor...)

Edit:qpst sorun çözüldü ama mesajı editleyemedim.

Geri
Üst Alt