Yardım Xiaomi Mi 9T Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan xjumanjux
  • Başlangıç tarihi
usta sağolsun 4.5 g, arama, ulaşılamama sorununu halletti. ama bu durumda da telefonun pili dayanmıyor. çok az kullanmama rağmen eskiden sabahtan akşama %80 ile çıkarken şimdi sabahtan şarjdan çektiğim telefon %50 nin altına düşmek üzere. neredeyse hiç kullanmadım gün boyu. bu sorun neden kaynaklanıyor bilen var mıdır? pil durumu.jpeg

Son düzenleme:
usta sağolsun 4.5 g, arama, ulaşılamama sorununu halletti. ama bu durumda da telefonun pili dayanmıyor. çok az kullanmama rağmen eskiden sabahtan akşama %80 ile çıkarken şimdi sabahtan şarjdan çektiğim telefon %50 nin altına düşmek üzere. neredeyse hiç kullanmadım gün boyu. bu sorun neden kaynaklanıyor bilen var mıdır? Ekli dosyayı görüntüle 9387
repair işlemden olabilr yeniden yapın işlemleri

şebekeden 3G öncelikli yaptım, pil tüketim sorunu çözüldü. ne alakası varsa bilemiyorum. böyle idare edeceğiz artık.

Şebeke full çekiyor, internete giriyor. Ben arama yaptığımda sıkıntı yok ama biri beni aradığında ulaşamıyor. Nasıl çözebilirim?

Şebeke full çekiyor, internete giriyor. Ben arama yaptığımda sıkıntı yok ama biri beni aradığında ulaşamıyor. Nasıl çözebilirim?
aynı sorun. imei atıldıktan sonra bir şeyler ters gidiyor.

Sorunu şu şekilde çözdüm: TWRP ile EFS yedeğini aldım. QFIL ile orjinal QNC attım. Telefon TWRP moduna girdi, normal açılmadı. Yedek EFS' yi attım. İki gündür şebekede sorun yok.

Sorunu şu şekilde çözdüm: TWRP ile EFS yedeğini aldım. QFIL ile orjinal QNC attım. Telefon TWRP moduna girdi, normal açılmadı. Yedek EFS' yi attım. İki gündür şebekede sorun yok.
Çift hat mı çalışıyor peki telefon yoksa?

Geri
Üst Alt