Çözüldü Xiaomi Mİ 9T Davinci Bl Kapalı IMEI Repair Mümkün Mü?

Mi 9T davinci daha önce kayıt yapılmış fakat cihaz null olmuş ve bl kapatılmış eng rom felan atıp yapıyoruz sanırım konu hakkında bilgi verir misiniz yada unlock bl yapmak mümkün mü edl den felan?

Çözüldü: Yetkili hesap ile eng rom atıldı repair yapıldı fastbootdan geri orjinal yazılım atıldı dikkat edin eğer ki bir kere yazılım atarken yarıda kesilir ise yeniden yetkili hesaptan atmanız gerekir

Son düzenleme:
Mi 9T davinci daha önce kayıt yapılmış fakat cihaz null olmuş ve bl kapatılmış eng rom felan atıp yapıyoruz sanırım konu hakkında bilgi verir misiniz yada unlock bl yapmak mümkün mü edl den felan?
Merhaba, cihazın Bl kilidi kapalı ise mecburi olarak bu modele yetkili hesap- ufi box veya diğer destekleyen tool lar vasıtası ile Eng Rom yükleyip, IMEI Repair işlemini yapıp tekrar stock rom yüklemeniz gerekmektedir.

ah be keşke biraz daha erken görseydim yetkiliden attım yaptım repair'ı ama işe yarıyorsa gerçekten mükemmel bişey ayrıca nasıl başvuru yapacam ki cihaz null hat görmüyordu

Hat görmeyen cihazı açmaz.Bu tool anca süreyi düşürüyordu artık onuda yapamıyor.

davinci direk açar tool süre vermez

Geri
Üst Alt