Yardım Xiaomi Mi 9T Eng Rom Yükleme Sorunu

erenozdmrr

Üye
Merhaba Ufi ile Eng rom yüklemeye çalışıyorum ama bu hatayı veriyor sebebini Bilen Varmıdır?

Ekli dosyalar

• gsmtr.PNG
    gsmtr.PNG
    103.6 KB · Görüntüleme: 153
Partitionu UFS seçin.Romun adını kısaltıp tekrar seçin,herşey tamsa server açık olduğu an yüklenir.

Klasör adını 1 yaptım ve ufs seçili şuan saat verdi beklemem mi gerekiyor ufi dongle yeni satın aldım pek bilgim yok

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84.1 KB · Görüntüleme: 94
Klasör adını 1 yaptım ve ufs seçili şuan saat verdi beklemem mi gerekiyor ufi dongle yeni satın aldım pek bilgim yok
Şuna da dikkat etmek gerekiyor. Server saati geldiğinde flash dediğinizde hata verir ilk basmanızda.
Orda usf direkt emmc ye döner. Onu tekrar ufs seçmeyi unutmayın

bu
Ufi iş n açılma saatleri var. 19.05 ten sonra her saat başı açılıyor
19.05
20.05
21.05
Bu şekilde gidiyor
doğru bilgi verdiği saat saniyede işlemi yapıyor akşam redmi 7 yükledim sorunsuz ama en son versionda 8gb altı rama sahip pclerde işlem yapmıyorr bu çok iyi değil ram düşük isede yapmaz işlemi

Ufi ile kredili işlem yapamadım hala server süre veriyor süre bitince deniyorum 1 saat daha sonraya atıyor sürekli serverı sıkıntılı mı bu kadar ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    79.4 KB · Görüntüleme: 44
Ufi ile kredili işlem yapamadım hala server süre veriyor süre bitince deniyorum 1 saat daha sonraya atıyor sürekli serverı sıkıntılı mı bu kadar ?
Kaldırıp tekrardan yükleyin bazen takılmalar oluyor.

Geri
Üst Alt