Yardım Xiaomi MI 9T ENG Rom'dan Sonra 4.5G Sorunu

hasanalay

Üye
selam arkadaslar tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayın , mi9t 'ye eng rom atip fastboot üzerinden fastboot erase modemst2 1 fsg ve fsc çektim sonra qnci editleyip önce qfil sonra qpst üzerinden yazdırdım *#06# ye imei düşüyor ama telefon sadece E çekiyor 4.5g ye geçmiyor işleme sokmadan önce 4.5 vardi yanı hat destekliyor eng romdan globalede çektim gene gelmedi daha önce hep bu sekilde yapardım bu sorun ile ilk defa karsılasdım ve bir cok qcn denedım gene aynı sorun nedendir

selam arkadaslar tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayın , mi9t 'ye eng rom atip fastboot üzerinden fastboot erase modemst2 1 fsg ve fsc çektim sonra qnci editleyip önce qfil sonra qpst üzerinden yazdırdım *#06# ye imei düşüyor ama telefon sadece E çekiyor 4.5g ye geçmiyor işleme sokmadan önce 4.5 vardi yanı hat destekliyor eng romdan globalede çektim gene gelmedi daha önce hep bu sekilde yapardım bu sorun ile ilk defa karsılasdım ve bir cok qcn denedım gene aynı sorun nedendir
eng tested qcn kullanınız sorun qcn kaymaklı

eng tested qcn kullanınız sorun qcn kaymaklı

ENG ROMDAN android 9 miui 10 rom'a geçtim aynı qcn dosyasını tekrar modem silip editleyip attım 4.5 g geldi aynı sonra android 10 miui 11e çektim sorun yok başka arkadaşların başınada gelirse bu şekilde çözebilirler teşekkürler.

ustam eng rom'u bl kilidi açık cihaza mı attın biraz konu dışı ama başka hiçbir yerde bulamadım

Geri
Üst Alt