İstek Xiaomi Mi 9T Global Orjinal QCN ve XQCN İsteği

• Konbuyu başlatan kadironluk95
  • Başlangıç tarihi
Daha önceden yedek olarak aldığın qcn dosyasının ismini jja.qcn olarak değiştir jjaQcnbuilder programına göster

peki bi kaç sorum olacak?

1) Bu program hangi cihazlara uygun?

2) mi9t deki gibi qfil ve qpstden ayrı ayrı restore mi yapacaz yoksa eski cihazlardaki gibi sadece qpstden restore yapsak yeterlimi?

peki bi kaç sorum olacak?

1) Bu program hangi cihazlara uygun?

2) mi9t deki gibi qfil ve qpstden ayrı ayrı restore mi yapacaz yoksa eski cihazlardaki gibi sadece qpstden restore yapsak yeterlimi?
Program eski ve yeni bütün cihazlar için şeklinde belirtilmiş bildiğim kadarıyla benim yeni nesil cihazım olmadığı için denemedim ama benim mi5 cihazımda çalışmadı qcn dosyası 1.14 mb lik qcn dosyasını açmadı.
İkinci olarak mi9t deki işlem uygulanıyor

Program eski ve yeni bütün cihazlar için şeklinde belirtilmiş bildiğim kadarıyla benim yeni nesil cihazım olmadığı için denemedim ama benim mi5 cihazımda çalışmadı qcn dosyası 1.14 mb lik qcn dosyasını açmadı.
İkinci olarak mi9t deki işlem uygulanıyor
hocam peki verdiğiniz builder mi 8 için de oluyor mu

Daha önceden yedek olarak aldığın qcn dosyasının ismini jja.qcn olarak değiştir jjaQcnbuilder programına göster

hocam programa nasıl gösterecez?

aynı klasöre atıp programı başlatamaya çalıştığımda açmıyor programı. qcn dosyasını klasörden sildiğimde çalışıyor program ama tabi yine jja hatası veriyor

hocam programa nasıl gösterecez?

aynı klasöre atıp programı başlatamaya çalıştığımda açmıyor programı. qcn dosyasını klasörden sildiğimde çalışıyor program ama tabi yine jja hatası veriyor

Qcnyi klasörün içine attıktan sonra klasör seçeneklerini açıp dosya türlerini göster seçeneğini aktif etmelisiniz. Siz dosya ismini jja.qcn olarak değiştirdiğinizde aslında jja.qcn.qcn olarak gözüküyor. Türleri aktif ettiğinizde artık .qcn olarak gözükeceğinden direk ismini jja olarak değiştirebilirsiniz.

gösteriyorum fakat bende de aynı hatayı veriyor, 2 gün öncesine kadar çalışıyordu iş yerimde 7 tane bilgisayar var hepsinde aynı hatayı alıyorum windows 10 pro ve windows 7 de denedim

ANDROID 9 (MIUI 10.3.2)(raphael)
---------------------------------
1 - UNLOCK BOOTLOADER (MANUEL)
2 - ROOT (MANUEL)
3 - ENABLE DIAG & BACKUP QCN (GCPRO or UMT)
4 - EFS BACKUP & RESET (TWRP)
5 - IMEI REPAIR (UMT)

umt var elimde ustam, jjaqcnbuilder programını windows xp üzerinde çalıştırdım ayrıca ama gariptir ki windows 10 üzerinde ya da windows 7 üzerinde jja.qcn dosyası bulunamadı hatası alıyorum hala aynı dosya xp de çalışıyor
Windows XP sisteminde sorun olmadan çalışması ilginç.​

*********** JjaQcnBuilder 1.0
********** Developed by: a7ca3aa0347e3b97bccfc21f3ec22cee
*** Hata, jja.qcn dosyası bulunamadı.
hatası alıyorum
aynı hatayı alıyorum
tarihi geri aldığımda pencere direk açılıp kapanıyor

evet aynı hatayı bende alıyorum. windows 10 x64 kullanıyorum. dün win7 32bit vardı onda sorun yoktu bugün format attım 10 a geçtim sorun başladı ve düzelmiyorda. bir versiyon düzeltmesi olursa inşallah iyi olacak

Geri
Üst Alt