bl unlock olmuyor bir türlü cihaz yardımcı olabilecek olan var mı ? 168 saat beklemeye atıyor unlock aracı
Evet 168 saat beklemeniz lazım bende öyle yapıyorum anında yapmak isterseniz yetkili hesap ve unlock dosyası gerekli

Hocam imei tamamen sildim efs yedeği buldum attım ama yine de olmadı. Yardimci olur musunuz

yetkili hesap ve unlock dosyası var mı ücret ne kadar ? iyi çalışmalar

bl unlock olmuyor bir türlü cihaz yardımcı olabilecek olan var mı ? 168 saat beklemeye atıyor unlock aracı
Konumunuz neresi? İstanbul içi iseniz @silivriserdar ustam size yardımcı olacaktır.

hocam mi9t anlık unlock yapıyormusunuz ve bunun ücreti nedir bilgi verirmisiniz acil dönersenesiz sevirnirim

Arkadaşlar IMEI sonrası herşey silinir mi mi 9t telefon var bootloader kilidi açarken silindi fakat IMEI atarkende herşey silinir mi

QFIL, 9T cihazımı görmüyor. Uzaktan bağlanıp, bu sorunu giderebilecek olan var mı acaba? Qualcomm USB Driver v1.0 kurdum ama yapamadım.

QFIL, 9T cihazımı görmüyor. Uzaktan bağlanıp, bu sorunu giderebilecek olan var mı acaba? Qualcomm USB Driver v1.0 kurdum ama yapamadım.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet

Geri
Üst Alt