Yardım Xiaomi Mi 9T MİUİ 11 Güncellemesi Yüklenmiyor

• Konbuyu başlatan bozcan
  • Başlangıç tarihi
B

bozcan

Merhaba, Mİ9T cihazimda imei atıldıktan sonra global sürüm 10.3.11 kararlı PFJMIXM sürümü yüklendi. MİUİ11 güncellemesi geldi fakat indirdikten sonra restart olup basladiginda MIUI Güncellemedi. Romu indirin ve yeniden güncellemeyi deneyin bildirimi geliyor. Eski sürümle kullanmaya devam ediyorum. Bu arada telefonumun bl kilidi geliştirici seçeneklerinden baktığımda kapalı gözüküyor. Twrp de yüklü değil. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz? Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-22-06-55-17-823_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-12-22-06-55-17-823_com.miui.home.png
    418.9 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba, Mİ9T cihazimda imei atıldıktan sonra global sürüm 10.3.11 kararlı PFJMIXM sürümü yüklendi. MİUİ11 güncellemesi geldi fakat indirdikten sonra restart olup basladiginda MIUI Güncellemedi. Romu indirin ve yeniden güncellemeyi deneyin bildirimi geliyor. Eski sürümle kullanmaya devam ediyorum. Bu arada telefonumun bl kilidi geliştirici seçeneklerinden baktığımda kapalı gözüküyor. Twrp de yüklü değil. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz? Yardımcı olur musunuz?
Cihazda root olduğu için yükleme yapmıyor. Cihazın bootloader kilidi açıktır büyük ihtimalle, siz yazılımı manuel yükleme yapın sorunsuz yapar.

Burada

Satıcı kesinlikle fabrika ayarlarına donme dedi. Flashtool ile eu sürümü kursam imei ucarmi.
Fabrika ayarlarına dönersen şebeke gider doğru söylemiş.

Ama fastboot üzerinden clean seçili yazılım yüklersen şebeke gitmiyor. Çok denedim.​

Cihazda BL açıktır twrp yükleyip eu 11 rom kurabilirsiniz

bence güncelleme. orj. imei geri gelebilir. bilhassa 9t ve 9t pro

merhaba. Telefonuma twrp yukledim fakat twrp moduna geçmiyor siyah ekranda mi yazısı ve altta unlocked yazıyor
Bunu indir
Fastboot modda cihaza yaz.

Dosyayı indir bir klasörün içine koy ve ismini recovery yap
Shift tuşuna basılı tutarak mouse ile klasörün içinde boş bir yere sağ tıkla
power shell pencersini burada aç de
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img
bu komutları yaz
ok

Geri
Üst Alt