Yardım Xiaomi Mi 9T Pro PC Görmüyor

hasanalay

Üye
selamun aleyküm iyi forumlar elimde mi9t pro var bootloader kilidini acmak icin pcye baglıyorum usb debug acıyorum pc görmüyor minimal adb üzerinden adb devices yapıyorum gene görmüyor pcde qualcom driverlar kurulu her telefonu görüyor bunu görmüyor telefonun flex kablosunu degiştirdim olmadı şarj soketini çıkma orjinal taktım gene olmadı bl acık degil diye hydra üzerinden envai çeşit rom demedın gene olmadı ne yaptıysam olmuyor cıkamadım işin içinden bilgisi olan varmıdır arkadaslar rica etsem sunu bir çözelim..

Aygıt Yöneticinden Baktınızmı Ne Olarak Görüyor

Fatboot Alıp Aygıt Yönteicinin Resmini Atın

fastboot aldıgımdada aygıt yoneticisinde ünlemli kurulmamıs bir driver gözükmüyor telefon hakkinda hiç birşey yok aygıt yonetıcısınde driverlık bir durum olsa bagladıgım diger telefonlarıda görmezdi usb ile pcye bagladıgımda sadece sarj aliyor telefon baska bir ibare cıkmıyor telefonda aygıt yonetıcısının resmını atayım Adsız - Hızlı Resim

fastboot aldıgımdada aygıt yoneticisinde ünlemli kurulmamıs bir driver gözükmüyor telefon hakkinda hiç birşey yok aygıt yonetıcısınde driverlık bir durum olsa bagladıgım diger telefonlarıda görmezdi usb ile pcye bagladıgımda sadece sarj aliyor telefon baska bir ibare cıkmıyor telefonda aygıt yonetıcısının resmını atayım Adsız - Hızlı Resim
burda Drive Kurun PC Kapatıp Tekra Acın Tekrrar Devem Ederse ŞArj Söketinde Sıkıntı Olabilir Yada Farklı Bir Pc Deneyin

burda Drive Kurun PC Kapatıp Tekra Acın Tekrrar Devem Ederse ŞArj Söketinde Sıkıntı Olabilir Yada Farklı Bir Pc Deneyin

orjinal cıkma sarj soketine kadar degiştirdim flex kablosuda dahil farklı pcler ilede denendi son çare olarak buraya yazdım ustat

orjinal cıkma sarj soketine kadar degiştirdim flex kablosuda dahil farklı pcler ilede denendi son çare olarak buraya yazdım ustat
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Telefonu bilgisayarım görmüyor sadece şarj oluyor.Aynı zamanda hızlı şarj da olmuyor. Kabloyu ve şarj soketini değiştirdim sonuç aynı. Siz sorunu çözebildiniz mi ?

Aynı sorun bende de mevcut. Çözümünü bilen yok mu

benimde başıma geldi mi note 3 orjinal şarj bordu değiştim pc gördü

benim telefonumu da usb seri cihaz (com4) olarak görüyor bunu android olarak nasıl tanımlarım ?

Geri
Üst Alt