Xiaomi Mi 9T Pro QCN Dosyası Lazım Band 20 Sorunu

Merhaba. K20 pro da band 20 kapalı bildiğiniz gibi. Cihazların modem dosyaları ise aynı. Yani yazılımla kapatma söz konusu var. Bu nedenle Mi9t qcn dosyası lazım ham ellenmemiş. Imei yazıp telefona atıp band 20 yi denemek istiyorum.

Benzer yöntemi deneyen var mı? Varsa sonucu ne oldu yazabilir mi?

Merhaba. K20 pro da band 20 kapalı bildiğiniz gibi. Cihazların modem dosyaları ise aynı. Yani yazılımla kapatma söz konusu var. Bu nedenle Mi9t qcn dosyası lazım ham ellenmemiş. Imei yazıp telefona atıp band 20 yi denemek istiyorum.

Benzer yöntemi deneyen var mı? Varsa sonucu ne oldu yazabilir mi?
VIP bölümünde paylaştık.​

Yok mu paylaşabilecek. Vip de paylaşılmış bilgisini verenler oldu fakat bu dosya için deneme için vip e okadar para vermek istemiyorum.

Yok mu paylaşabilecek. Vip de paylaşılmış bilgisini verenler oldu fakat bu dosya için deneme için vip e okadar para vermek istemiyorum.
Mesajınızı eksik okumuşum kusurr bakmayın
hemen atıyorum pro QCN sini

Merhaba bana yardım edermisiniz IMEI attım mi 9t pro ya sebeke verdi sonra biraz sonra arama yaptım yapmadı ama 4 g yazıyor du
Sonra yeniden başlattım şebeke 15 dk sonra geldi
Aramada şuan sıkıntı var arama yaparken sebeke 3 g ye düşerse arıyor dusmessse aramiyor
Bide çok geç şebeke geliyor yardım edermisiniz

Merhaba bana yardım edermisiniz IMEI attım mi 9t pro ya sebeke verdi sonra biraz sonra arama yaptım yapmadı ama 4 g yazıyor du
Sonra yeniden başlattım şebeke 15 dk sonra geldi
Aramada şuan sıkıntı var arama yaparken sebeke 3 g ye düşerse arıyor dusmessse aramiyor
Bide çok geç şebeke geliyor yardım edermisiniz

Merhaba.Aşağıdan iletişime geçin.

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

GSM Turkey Ücretli İşlemler

2.el mi 9t pro satın aldım, satın aldıktan sonra fark ettim ki cihaza K20 pro qcn'si ile repair yapılmış. Bu nedenle Band20 çalışmıyordu. Sizin qcn niz ve jjaQcnBuilder ile tekrar repair yaptığımda band20den sinyal aldım. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-09-17-25-22-396_com.qtrun.QuickTest.jpg
    Screenshot_2020-08-09-17-25-22-396_com.qtrun.QuickTest.jpg
    231.2 KB · Görüntüleme: 156
2.el mi 9t pro satın aldım, satın aldıktan sonra fark ettim ki cihaza K20 pro qcn'si ile repair yapılmış. Bu nedenle Band20 çalışmıyordu. Sizin qcn niz ve jjaQcnBuilder ile tekrar repair yaptığımda band20den sinyal aldım. Teşekkürler.
Çözüldüyse ne mutlu bana :)

Geri
Üst Alt