Yardım Xiaomi Mi 9T Pro Şebeke Sorunu

Merhaba cihazımda global rom yüklü bl kilidi açıldıktan sonra direkt olarak efs ve qcn yedeği aldım daha sonra terminaldan imei sildim qcn yi hexeditör ile düzenleyip restore ettim fakat cihaz yeniden başlatılıyor İnternette bulduğum qcn ile imei atılıyor fakat 4.5g bi kaç saat sonra gidiyor ve hiçbir şekilde çekmiyor sadece 3g açılıyor ayrıca imei gm 5 plus a ait volte olan bi cihaz fakat benim mi 9t pro da volte de aktif değil türk telekom volte servisini aktif cihaz destekliyor diyor fakat ben volteyi de aktif edemiyorum 4.5g açıkkende volte simgesi çıkmıyor orginal imei getirmeye çalıştım yedek aldıgım qcn yi düzenlemeden atıyorum telefon sürekli açılıp resetliyor ve recovery moda atıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yokmu yardımcı olacak biri +?

Son düzenleme:
bunu düzenlemeden at

Ekli dosyalar

• Redmi K20 Pro_eng_Patched.rar
    409.3 KB · Görüntüleme: 64
Savioranqel68 arkadaş ile benzer sorunlarımız var, senin verdiğin qcn dosyası neleri değiştiriyor, attığımız imei de değiştiriyor mu? Düzenlemeden at dediğiniz için merak ettim.

Hocam eng rom düzenlemeden attım sorunsuz şekilde yüklendi fakat şimdi yapmam gereken şey cihazdan tekrar qcn çekip editleyip yüklemek mi ?

Geri
Üst Alt