Yardım Xiaomi Mi 9T Şebeke Yok

• Konbuyu başlatan cemilahmet
  • Başlangıç tarihi
Merakla bekliyoruz hocam bootloaderım açıldı var mı yardımcı olacak.

mi 9t imei repair konusuna noldu bu durumun yasamasını beklıyordum dogrusu tum hepsının yedegını aldım cemıl hocanın yonergesıını terkar yayınlıyamasa dıye

Vip bölümüne taşındı vip üye olursanız görebilirsiniz
Hocam sebep nedir bir cok imei repair konusu herkese acıken bunun tasınmasının gerekcesı nedır ?

Eminim Cemil hocamda kendı yayınlamıs oldugu ıcerıgı sadece vip ozel olmasını ıstedıgını sanmam uygun bulursa baska yerde yayınlayabilir.
Herkesin paylasıp yardımlasma ımkanı varken sadece belırlı bır kıtlenın yardım etme ımkanı olucak sıte yonetımın boyle karar alması ılgınc dogrusu .

Arkadaşlar, insanlara yardımcı olsun diye yazdığım konulardan istemediğim geri dönüşler aldığım için konuları kendi isteğimle kapattırdım, yani yararlanan yaralandı daha fazla ileri gitmesini istemedim.

Bu konu ile ilgili değil ama bende şunu söylemek isterim.

Bizler burada herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama insanlar özellikle bir çok üye çok kötü yorumlar yaparak insanı çileden çıkarıyor.

Konuda herşey anlatılmasına rağmen hala alakasız sorular ile muhatap oluyoruz. Özellikle Xiaomi Mi 9 SE konusunda bunu gördük.

Üye bize niye konu ile ilgili video çekmemişiz diye küfürler etti. Banladık gene geldi gene küfürler etti.

Biz her zaman her cihaz için müsait olamıyoruz video veya resim çekmek için. Biraz anlayış olsa sorun olmayacak. Ama insanları yaptığı güzel birşeye bile pişman eden kişiler var. İyi forumlar.​

Arkadaşlar, insanlara yardımcı olsun diye yazdığım konulardan istemediğim geri dönüşler aldığım için konuları kendi isteğimle kapattırdım, yani yararlanan yaralandı daha fazla ileri gitmesini istemedim.

Hocam son olarak üzerinde çalıştığınız qcnbuilderi paylasacak mısınız acaba.

Teşekkürler hocam insanlara kısa zamanda çok faydalı oldun. Başarılarının devamını diliyorum ilerleyen zamanlarda yeni paylaşımlarını bekliyoruz.

aynı durumda elimde bir cihaz var efs ve qcn yedeği yok. ve wifi çalışmıyor yazılım yükledim. sonuç aynı

Geri
Üst Alt