TWRP + ROOT Xiaomi Mi 9T TWRP Sorunu

Saruman64

Üye
arkadaşlar merhaba
mi9t ye twrp yaptım ardından eu rom yükledim fakat telefon açılmıyor. sürekli twrp ekranına atıyor sorun nedir ? Nasıl çözebilirim

arkadaşlar merhaba
mi9t ye twrp yaptım ardından eu rom yükledim fakat telefon açılmıyor. sürekli twrp ekranına atıyor sorun nedir ? Nasıl çözebilirim
Repair işlemi yapılmışmıydı
Evet ise efs yedek alıp sonra modemst1 2 VS silin bakalım

arkadaşlar merhaba
Merhaba cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info

Merhaba cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
[/B][/CENTER]
[B]
[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot getvar product[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot getvar anti[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem device-info
serdar hocam merhaba almış olduğum efs yedeği ile sorunu çözdüm. Repair işlemini yaptım eu rom ile sorun yok. Bunun üzerine global rom yüklesem imei gider mi ? giderse nasıl yapmam gerekli çünkü üzerinde beta rom yüklü ve update almıyor.

serdar hocam merhaba almış olduğum efs yedeği ile sorunu çözdüm. Repair işlemini yaptım eu rom ile sorun yok. Bunun üzerine global rom yüklesem imei gider mi ? giderse nasıl yapmam gerekli çünkü üzerinde beta rom yüklü ve update almıyor.
Normalde gitmiyor.​

TWRP de terminal kısmına girip, aşağıdaki kodlarla EFS sıfırladım, normal olarak açıldı.

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf5
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf6
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf1
sıfırladıktan sonra şebeke geldimi peki

Geri
Üst Alt