Yardım Xiaomi Mi 9T Unlock Sorunu

gamyemez19

Üye
mi9t bootloaderaçık mi kilit açma kaplı devolpermodundan sim istiyor ne yapabiliriz imei yok

Hocam Ayarlar Kismindan Gelistirci Seceneklerindrn Mi acoount istiyor kilidi acmak icin orsya girdigimizde numraa dogrulma istiyor kod gelcek diyor ama imei yok
mı hesabını devre dışı bırakıp işlem yapmayı deniyebilrsiniz ama yine size pahalı patlıyan işlemler bunlar

Hocam yabancı forumlarda geçende gezerken görmüştüm bı hack aracı var telefonu sifirliyor fakat açıldığında mi hesabınızdan çıkış yapmış oluyor yani yeni mi hesabı açabilirsiniz şifre onay sormaz.

Hocam yabancı forumlarda geçende gezerken görmüştüm bı hack aracı var telefonu sifirliyor fakat açıldığında mi hesabınızdan çıkış yapmış oluyor yani yeni mi hesabı açabilirsiniz şifre onay sormaz.
Yeni mi hesabı açılacağını sanmıyorum. Sadece devre dışı bırakıyordur

Yeni mi hesabı açılacağını sanmıyorum. Sadece devre dışı bırakıyordur
bahsetmek istediğim şifre unutuldu atıyorum açılışta mi hesap şifresi soruyor ya onu kaldırıyor ilk aldığın gün gibi oluyor yeni hesap açma veya giriş yapma yeri geliyor.

bahsetmek istediğim şifre unutuldu atıyorum açılışta mi hesap şifresi soruyor ya onu kaldırıyor ilk aldığın gün gibi oluyor yeni hesap açma veya giriş yapma yeri geliyor.
Evet anladım edemek istediğinizi de Server üzerinden kaldırılmadığı sürece yeni hesap girişi yapılamaz.

Geri
Üst Alt