mi a1 imei repair

1.bu yazlim yurkiyoruz mi flash edl mode INDIR 7.8.23
2.yzlimdan sonra fastboot mode
Kod:
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot
3.diag mode aç *#*#717717#*#*
4. usb hata aç
5. WriteDualIMEI(W+G_eMMC) bu program ili yaz

üstadım merhaba yazılımı yükledim lakin
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot

fasboot geçince cihaza bu dosyarlı nerden silmem gerekiyor yardımcı olursan sevinirim.

merhaba üstadım a1 imei değiştirmem gerekiyor yardımcı olur musunuz
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen konu ve yorumlarınızı dikkatli seçerek yazın.

Bozulan null olan imei numaralarını onarmak yasaldır.

Cihazınızın android yazılım bilgileri nelerdir?

Tavsiye: şu sürümü yazmadan önce 100% emin olun ki sizin modeliz A1 "tissot" 5X"tiffany" deyil !
ola bilsin ki Cinli Akıllilar 5X tissot bootun yazib sizi cikilmaz duruma koysunlar !
diqkatlı olun ))))
Evet tissot modeli diğeri ben hiç görmedim.

Evet tissot modeli diğeri ben hiç görmedim.
ben anlatayim !
bak var A1 tissot
var 5X tiffany ve 5X oxygen bunlarin global sürümü olmur !
ve bunlari globallaşdırmaq ici bu 5X modellerine dolayı yolla A1 yazillar
nasil yazilarsa her şeyi olur tissot )))))))
farkı yalnız arkasindaki kodla bilmek olar meselen " MDE2 ve ya MDG2" ve ya imei kodu ile !
Uğurlar !

mi a1 imei repair

1.bu yazlim yurkiyoruz mi flash edl mode INDIR 7.8.23
2.yzlimdan sonra fastboot mode
Kod:
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot
3.diag mode aç *#*#717717#*#*
4. usb hata aç
5. WriteDualIMEI(W+G_eMMC) bu program ili yaz

diag port açık ve repair işlermi başarılı ama şebeke yok. BST dongle la QCN yazmaya çalıştığımda hata alıyorum. Başka bir yolu varmı network repair işleminin
bendeki cihaz MDG2

android 8 e yğkseltince cihaz imeilerin durumu ne oluyor ustam. bilgin var mı?

Arka kapakta model olaraq ne gosterilmish paylasa bilirmisiniz

u tür problemler olmamasi icin telefonu root edib ve siystem update söndürmek lazim "disable" ki bootlup olmasin !)))

ustam 8.1 e güncelledim sorun yok, fakat restart yapınca dediğin gibi bootloop da kaldı. başlatmadı. sonra edl modda BST ile erase nv yapınca düzeldi. Cihaz açıldı. Fakat imei gitti. Geri 7.1.2 ye düşürüp yazılımı, imei repair işlemini yapıp, qcn restore yapacam. sonra tekrar 8.0 güncellemee yapacam, sonra anlattığın üzere cihaza twrp yükleyip, root atıp, sistem oto güncellemeyi kapatacam doğru mu?

ustam 8.1 e güncelledim sorun yok, fakat restart yapınca dediğin gibi bootloop da kaldı. başlatmadı. sonra edl modda BST ile erase nv yapınca düzeldi. Cihaz açıldı. Fakat imei gitti. Geri 7.1.2 ye düşürüp yazılımı, imei repair işlemini yapıp, qcn restore yapacam. sonra tekrar 8.0 güncellemee yapacam, sonra anlattığın üzere cihaza twrp yükleyip, root atıp, sistem oto güncellemeyi kapatacam doğru mu?
Yalniz asagi Miuide yapa bilirsiniz ve kesikli Updateni baglamalisiniz aksi takdirde bootloop olur

sayın ustalarım vermiş oldugunuz sürümü indirdim cihaz attım fast eraseleride yaptım numarasını yazdım QCN yükledim cihaz sorunsuz calıştı müşteriye verdim sabah geri getirdi resimdeki hatayı veriyor 7.1.2 tekrar attım düzelmedi 8.0 atıyorum cihaz sorunsuz şekilde calışıyor lakın imei cıkmıyor 8.0 sürümdede QCN yemiyor yardımcı olursanız memnun olurum ustalarım

Ekli dosyalar

• IMG_20190108_185840-min.jpg
    IMG_20190108_185840-min.jpg
    703.3 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20190108_185846-min.jpg
    IMG_20190108_185846-min.jpg
    745.8 KB · Görüntüleme: 83
sayın ustalarım vermiş oldugunuz sürümü indirdim cihaz attım fast eraseleride yaptım numarasını yazdım QCN yükledim cihaz sorunsuz calıştı müşteriye verdim sabah geri getirdi resimdeki hatayı veriyor 7.1.2 tekrar attım düzelmedi 8.0 atıyorum cihaz sorunsuz şekilde calışıyor lakın imei cıkmıyor 8.0 sürümdede QCN yemiyor yardımcı olursanız memnun olurum ustalarım
Ustam bu modelde IMEI repair işlemi yapıldıktan sonra kesinlikle güncelleme yapılmayacak. Cihaz hard brick olabilir. Yaptığınız sürümde kalacak.

Geri
Üst Alt