sayın ustam ben günceleme yaptım müşteri yapmış olabilir şimdi 7.1.2 atıyorum cihaz bu hatayı verip kapatıp acıyor düzelmesi için ne öneriyorsunuz

sayın ustam ben günceleme yaptım müşteri yapmış olabilir şimdi 7.1.2 atıyorum cihaz bu hatayı verip kapatıp acıyor düzelmesi için ne öneriyorsunuz

edl modda erase nv yap. cihaz açılır ustam. sonra tekrar başa dönüp imei repair işlemini yap.. müşteriyede söyle 8.0 a güncelleme yapmasın..

mi a1 imei repair

1.bu yazlim yurkiyoruz mi flash edl mode INDIR 7.8.23
2.yzlimdan sonra fastboot mode
Kod:
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot
3.diag mode aç *#*#717717#*#*
4. usb hata aç
5. WriteDualIMEI(W+G_eMMC) bu program ili yaz
ustam aynısı yapılıyor program pass diyo ama imei olmuyo
unlock yapıldı ve root da atıldı

Ustam bendeki cihaz MDG2 Sizdeki romu yükledim reset atıyor cihaz Bootloader unlock yapmıştım şimdi kapanıp açılıyor ne yapmam lazımm

Ustam bendeki cihaz MDG2 Sizdeki romu yükledim reset atıyor cihaz Bootloader unlock yapmıştım şimdi kapanıp açılıyor ne yapmam lazımm
Cihazı fastboot moda alıp CMD ekranına fastboot getvar product girip çıkan sonucu buraya yazın.

downgrade yaptım 7.1.2 cihaz a umtden reset efs yaptım no dedim efs yüklendi imei 0 ama şimdi imei kabul etmiyor.

Evet yeşil ışık oluyor ama cihaz yine 0,Ultimate Gsm üzerinden yazıyorum yine 0,Qcn edit yaptım cihaz imei yine 0

Partion kodlarını silmeyi çok duydumda ustam yapmayı tam olarak bilmiyorum.Umtden sildim ondan dolayı ama yes demedim reset efs tıkladım no dedim efs yapıldı .

Partion kodlarını silmeyi çok duydumda ustam yapmayı tam olarak bilmiyorum.Umtden sildim ondan dolayı ama yes demedim reset efs tıkladım no dedim efs yapıldı .
Cihazi unlock yaptiysaniz fastboot moda alip gerekli kodlari Cmd ile yazin. Sonra repair yapin olacak

merhaba ustalar bu yazılımı yükledim fakat cihazda the system has been destroyed yazıyor açmıyor mde2 modeli

Herkese merhaba,

A1 son yazılımda (Android Pie) imei repair yöntemi var mı?

Geri
Üst Alt