8.1 de olan yöntem ile aynen yapılıyor fark yok

Hocam bu konuda anlatılan yöntem yeterli mi peki? Öncesinde bir şey yapmaya gerek var mı? Bootloader falan açık değil bildiğim kadarıyla bu telefonda.

fastboot moda gir;

fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot

3.diag mode aç *#*#717717#*#*
4. usb hata aç
5. WriteDualIMEI(W+G_eMMC) bu program ili yaz

Teşekkürler ustam eline sağlık.

8-9 imei repair icin ))
android 7 ye dushurenden sonra olur bootlup )))
bootlup olduqu halda yalniz android 9un modem.img yazin
ve tavsiyem: oz original qcn faylin bekap edin ki, imei repaer edende bekap etdiyiz qcn faili yazmaniz tavsiye!

8-9 imei repair icin ))
android 7 ye dushurenden sonra olur bootlup )))
bootlup olduqu halda yalniz android 9un modem.img yazin
ve tavsiyem: oz original qcn faylin bekap edin ki, imei repaer edende bekap etdiyiz qcn faili yazmaniz tavsiye!
cihaza fastboot modda yükledim cihaz açılmıyor. şimdi açmak için uğraşıyom.

cihaz sadece edl modda kalıyor başka hiç bir moda girmiyor. yapayım derken hep yıktık, buna bir şey yapabilirmiyiz,tavsiyerleriniz nelerdir?
ola bilsin kisze bu modellerden biridi 5X tiffany ve ya 5X oxygen
5X tiffany surumun yazin duzeler,uqurlar arkadash ;))

Tavsiye: şu sürümü yazmadan önce 100% emin olun ki sizin modeliz A1 "tissot" 5X"tiffany" deyil !
ola bilsin ki Cinli Akıllilar 5X tissot bootun yazib sizi cikilmaz duruma koysunlar !
diqkatlı olun ))))
Selamun aleykum xx@gmail den bana ulaşabilir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar arkadaşlar sorunu anlatımdakileri de yaptığı halde çözemeyenler tissot_images_V10.0.4.0.PDHMIXM_9.0 sürümü fasboottan yükleyip programla imei attıktan sonra qfıl tooldan İNDİR bu qnc dosyasını yükleyip telefonu yeniden başlatın %100 kesin çözülür

merhabalar bir sorum olucaktı android 7de boot ekranında kalıyor android 9 yükleyip imei restore yaptım cihazı sorunsuz kullandım. Android 8 i edl den yükledim *#06# yazıp baktığımda imei numaraları gözüküyordu fakat imei sv 00 yazıyordu sol üstte de servis yok yazıyordu. QFIL ile qcn restore yaptım reset attım telefona açıldı şebeke geldi arama yapabiliyordum herseyi sorunsuz kullanabiliyordum. Telefonu tekrar yeniden başlattım telefon boot ekranındayken tekrar reset attı açılığında sim kart yok yazdı *#06# yazdığımda imei yerinde hiçbirşey yazmıyordu. android 8 de nasıl imei geri yükleyebilirim ya da ne yapsam android 7 de boot ekranında kalmaz yardımcı olurmusunuz

mi a1 imei repair

1.bu yazlim yurkiyoruz mi flash edl mode INDIR 7.8.23
2.yzlimdan sonra fastboot mode
Kod:
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot
3.diag mode aç *#*#717717#*#*
4. usb hata aç
5. WriteDualIMEI(W+G_eMMC) bu program ili yaz
driverler yüklü ama *#*#717717#*#* giriyorum diag acıyor ama pc de driver yüklü degil gösteriyo

Geri
Üst Alt