Yardım Xiaomi Mi A1 MDG2 Versiyonu Düşürünce Boot Loop Sorunu

cek10

Üye
MDG2 (MIA1) miui versiyonu indiren zaman bootloop oldu.yanliz Titresim bashqa bir shey de yok.Bana boyle geldi!karsilasan ve ya cozum bulan oldumu?

Ayni sorun kaldi

MDG2 (MIA1) miui versiyonu indiren zaman bootloop oldu.yanliz Titresim bashqa bir shey de yok.Bana boyle geldi!karsilasan ve ya cozum bulan oldumu?
eyer yazilim kaldiginda oyle olmussa ona qcn yazilmis o yuzden mi de kaliyo onu 7.1.2 versiyon indir ve nvram silmek lazim telefon acilacaqdir tekrar qc fail yaz duzelir..duzeldikden sora yaz sana 8.1.0 icin qcn atarim

eyer yazilim kaldiginda oyle olmussa ona qcn yazilmis o yuzden mi de kaliyo onu 7.1.2 versiyon indir ve nvram silmek lazim telefon acilacaqdir tekrar qc fail yaz duzelir
Elimisem hamisin onlarliq cixmadi yenede melumatagore cox sag ol

CMD ekranına fastboot getvar anti
ve fastboot getvar product yazıp sonucu buraya yazarmısınız.

)))) bu modellerde buna ihtiyac yok ! cozumunu #11
fastboot getvar anti yalniz miui sistemine aiddi ))) bu modeller android one sistemli !
Aynen bende yanlış model yazma ihtimalini düşündüm. Çünkü bu modeller xiaomi ile pek alakası yok. Üzerinde saf android var.

Çözüm persist partisyonunda gizli, reset efs yaptıktan sonra persist restore yapman lazım, tabi bunlar 7.0 romunda oluyor, yüksek romlarda işlem olmuyor, diğer türlü er yada geç bootloaba düşer,

Geri
Üst Alt