Yardım Xiaomi Mi A2 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan Ziya7111
  • Başlangıç tarihi
Z

Ziya7111

Xiaomi Mi A2 imei Repair konusunda yardıma ihtiyacım var?

Aramıza hoşgeldiniz.Lütfen Forum Kuralları'na uygun olarak konu açın ki size yardımcı olabilelim.

Form konusu pek anlamıyorum bu yazdığım konu açık mı kapalı mı peki

Sorununuzu güzel bir şekilde anlatın.Cihazın tam model numarasını konuya yazın.Yetkililere zorluk çıkmazsa burada herkese yardım edebiliriz.

Cihaz yurt dışından geldi imei atılacak hocam sorunum bu
Cihaz modeli: Xiaomi Mi A2 64gb
İşlemci: Snapdrogon 660

Cihaz yurt dışından geldi imei atılacak hocam sorunum bu
Cihaz modeli: Xiaomi Mi A2 64gb
İşlemci: Snapdrogon 660
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ama imei repair işlemi yapılabilir.

bende de aynı telefon var root lu ama imei değştiremedim diag port falan açtım ama hiçbir işe yaramadı siz bulabildiniz mi çaresini
Partitionları sil twrp yükle adb shell yaz komut satırına sonra modemst1 st2 fsg yi sil sonra editlediğin qcn yi yaz

şimdi şöyle söyleyeim öncelikle kesinlikle yedek alın(efs ve silinecek partitionları yedekleyin) sonrasında verilen odlar ile partitionlkarı silin sonra qcn yi editleyip yazın
bakın mesela bu linkten rahatlıkla partition silip yedekleyebilirsiniz GSM Turkey Tool - Partition Manager (Ücretsiz + Open Source)
yardım mi a2 qpst software download ile modem yedek.qcn.bak.bak.bak dosyasını yadekle dim hex edit ile açtım arama yerine 088a yazdım imei converter ile çevirdğim imei yi yazıyorum kayıt ediyor ayrı dosya halinde oluyor o dosyayı açıtığımda yeni yazdığım imei değişmemiş oluyor

Geri
Üst Alt