Çözüldü Xiaomi Mi A2 Lite Daisy IMEI Repair İşlemi

ustam daha sonra ne yapacağiz dosyayı indirdim vediğiniz linki yani ustam telefonu ses indirme ile yapacağim değilmi

ustam daha sonra ne yapacağiz dosyayı indirdim vediğiniz linki yani ustam telefonu ses indirme ile yapacağim değilmi
qcn cikardikdan sora umt ile fastboot da edl rejime gec reset efs yap tekrar diyorum qcn bekap yapmamis yapma

telefonu fastboot mode al verdigim adb fatsboot programını aç fastboot boot twrp.img yaz 4/5 saniye bekle telefonu twrp modda açacak
sonra magiski hafıza kartı veya otg ile yükle reboot yap telefon root olmuş olacak

ustam umt ile read qcn dedim daha devam ediyor ama rotlamadım vede twrp yapmadım olurmu ustam bu benim mi a2 lite lerde sizin sayenizde ilk başarın olacak usatm allah bin kez razı olsun sizden

telefonu fastboot mode al verdigim adb fatsboot programını aç fastboot boot twrp.img yaz 4/5 saniye bekle telefonu twrp modda açacak
sonra magiski hafıza kartı veya otg ile yükle reboot yap telefon root olmuş olacak
bunu ne icin yapsin root istemiyoki?

*#*#717717#*#* ya diag acilacaq root gerek olmuyacaq

tamam ustam
şimdi sizin dediğinizi yapacağım ustam hakkınızı helel edin zamanınızı alıyorum ne olur helal edin

ustam bu hatayı aldım fastboot moda aldım cmd ile yaptım bu hataı aldım ustm

Ekli dosyalar

• 20190210_142358.jpg
    20190210_142358.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 28
ustam diag açıldı ustam foto bu başak ne yapayım size zahmet

Ekli dosyalar

• 20190210_143111.jpg
    20190210_143111.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 26
ustam repair kaldı tek ne yapmam gerek size zahmet

ustam sonunda başarılı oldu ama sadece ikincisine atabildik biricisine nasıl yapacağiz ustam

ustam kolay gelsın sana allah razı olsun sende nasıl opst ile atacağiım az dahi olsa opst yi biliyorum ama tam olarak bilmiyorum ustam biraz daha yardımcı olursanız çok makbule geçecek daha müşteri gelmeden ustam

Geri
Üst Alt