Çözüldü Xiaomi Mi A2 Lite Daisy IMEI Repair İşlemi

Bir cozum daha !
1. orijinal QCN faili QFIL ile beckup edin
2. orijinal QCN faili IMEIRebuilder ile imei deyishin,ve kayd edin
3. erase NV
4. QFIL ile kayd etdiyiz imeyi deyishdirilmish QCN faili yazin
ugurlar :)

Ekli dosyalar

• super imei.rar
    430.6 KB · Görüntüleme: 42
twrp de direkt adb she'll yazın 6n diye görecektir blokları yazın ama 1 kez değil birden fazla kez silin sıkıntısız silecektir
aynen yaptım ustam defalarca aynı hata. hatta dosyaları block klasöründen elle silim kodu tekrar yazıca yine aynı hata veriyor restar edince dosyalar yine geliyor. hata bu

1556708248313.png

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdeXX
şu kodu kullanın XX e numaraları yazın

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdeXX
şu kodu kullanın XX e numaraları yazın

hocam aynı hatayı veriyor. fakat 8.1 rom yükledim blokları sildim hatalara rağmen telefon açıldı ve imeiler 0 görünüyor. editlenmiş qcn veya orjinal qcn dosyasını restore ettiğimde telefon açılmıyor sadece blokları silince açılıyor.

Cihaz a2 lite mi 6 Pro, mu yani Android One mi yoksa miui arayüzü mu var?

Sıkıntıyı yeni anladım :) ,blokları sil a2 lite nin qcn dosyasını restore et 6 Pro, değil a2 litenin qcn dosyasını restore, et tamamdır

şimdi bir tane qcn dosyası buldum a2 lite android 8 yükleyip blokları sildikten sonra qpst üzerinden qcn dosyasını restore edicem doğrumu?

maalesef hocam aynı problem devam. qcn dosyasını flashladıktan sonra restart yapıyorum telefon tam açılmadan recoverye atıyor. orjinal qcn si dahil bütün dosyalarda aynı problem. yalnız ilk olarak yedeğini aldığım modemst1 modemst2 ve fsg dosyalarını geri yazdırınca açılıyor.

maalesef hocam aynı problem devam. qcn dosyasını flashladıktan sonra restart yapıyorum telefon tam açılmadan recoverye atıyor. orjinal qcn si dahil bütün dosyalarda aynı problem. yalnız ilk olarak yedeğini aldığım modemst1 modemst2 ve fsg dosyalarını geri yazdırınca açılıyor.
o zaman şey yapın blokları silin writeduAl İmei programı ile imeileri gir sonra a2 litenin qcn dosyasını yaz

o zaman şey yapın blokları silin writeduAl İmei programı ile imeileri gir sonra a2 litenin qcn dosyasını yaz

onuda yaptım işlem başarılı görünüyor ama telefon yine recovery moda atıyor blokları silince açılıyor

mi a2 lite imei repair yapabilen bir telefoncuya götürdüm baktı yapılamayacağını söyledi. bu telefona bu işlemi yapan varmı acaba? yoksa yeni telefonmu bakayım :)

redmi 6 pro (sakura)

mi a2 lite imei repair yapabilen bir telefoncuya götürdüm baktı yapılamayacağını söyledi. bu telefona bu işlemi yapan varmı acaba? yoksa yeni telefonmu bakayım :)

redmi 6 pro (sakura)
Biz yaparız kargo ile gönderin yapıp geri gönderelim. Markaj atıyorum.

Geri
Üst Alt