Çözüldü Xiaomi Mi A2 Lite Daisy IMEI Repair İşlemi

cihazın sadece blockları silince açılıyor. eski modem ve fsg dosyasını nasıl yüklerim eski qcn yi yükleyincede açılmıyor

@Nurulika üstad en son blabildiğim 8.1 teelfon açılmıyor blockları silip açıncada telefon kullanılmıyor

@Nurulika üstad en son blabildiğim 8.1 teelfon açılmıyor blockları silip açıncada telefon kullanılmıyor

kardesim ben denenecek tum yontemleri denedim ama olmadi silivriserdar ustama gonderdim fakat cihaz edl modda kaldigi icin beklemede fsg ve modem bloklarini tekrar twrp uzerinden yazdirirsan kullanabilirsin(yedek aldiysan tabi)

@ugurbalik üstad teli açtım sıkıntı gitti şuan aktif cihaz peki imei konuusnda ne yaptın? atabildin mi

Mi A2 için eğer imei'niz "null" yani sıfır ise netten bir a2 qcn dosyası indirin onu editleyin aşağıdaki partitionları sildikten sonra onu restore edin imei oturacak şebeke gelmeyecektir. Tekrar diag açıp orijinal yedeğinizi restore edin ve yeniden başlatın.

Silinecek bölümler
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p45
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47

Elinde UMT olanlar bu videodaki adımları takip ederek 10 dk da halledebilir

hocam ben twrp moduna geçince cmd ekranında benim telefonu görmüyor verdiğiniz kodları girdiğim halde

Geri
Üst Alt