Yardım Xiaomi Mi A3 EFS Yedeği İsteği

ben alamıyorum sen dosya olarak bana atarsan alırın anca vip li ler kink e girebilir anca:D
Hocam Öylede Yasak :) Vip Üye Olursaniz Ekstra Yardımlar Yapılıyor Pcnize Bağlanarak Yardımcı Oluyoruz Senide Bekleriz :)

Malesef Hocam Daha Önce Bu Cihazdan Yapmadım Ama @Kerem47 yada @adnanmirsad56 hocamız yapmış olabilir genelde yedek alır elinde varsa musait olunca size iletirler
beğenilerin için teşekkür ederim ustam hiç boş geçmiyon
verdiğimiz emeği beğeniyon buda bizi mutlu ediyor
bide özel üye kimler nasıl oluyor ??:confused:

beğenilerin için teşekkür ederim ustam hiç boş geçmiyon
verdiğimiz emeği beğeniyon buda bizi mutlu ediyor
bide özel üye kimler nasıl oluyor ??:confused:
Çabalarını taktir ediyoruz. Bu ara mesaj alacaksınız. Özel üye olduktan sonra da çabalarınızın devamını bekliyoruz.​

Çabalarını taktir ediyoruz. Bu ara mesaj alacaksınız. Özel üye olduktan sonra da çabalarınızın devamını bekliyoruz.
tabikide zorlukları aşmak hep beraber olacaktır inşaallah neden olmasın
bazen siteden ücretsiz yararlanmak çözdüğümüz problemleri de siteye atmak
sitenin ve üyelerin hepimizin yararına olacaktır inşaalla ustam
sizin kadar tercübeli olmasakta elimden geleni yaparım inşaalla

Ustalar arkadaşın sorunundan biraz farklı olsa da benim de aşamadığım bir sorun var. Elimde mi a3 var kendi cihazım. Daha önce sim 1 repair yapılmış. Cihaz Android 11 güncellemesi sonrası Hardbrick oldu. Xiaomi nin yazılımı hatalıydı konuyu bilen vardır. Cihazı test point ve qfil ile servis romu atarak açtım. Fakat şebeke gelmiyor. Herşey aktif sim kartı da okuyor. Şebeke yok. İmeiler değişmemiş. Twrp de efs reset yaptım qpst ile qcn backup repair restore yaptım bu işlemler orjinal Android 11de çalışmadı bu arada eng rom üzerinde yaptım. Fakat sonuç değişmiyor sim kartı okuyor şebeke yok. Xda da Paylaşılmış bir efs yedeği var onu da denedim, cihaz yedeği geri yüklediğim zaman edlye düşüyor yine qfil ile yükleme yapmam gerekiyor. Android 11 öncesine dönüşü yok direk brick oluyor. Antirollback problemi. Yine de mi cc9e modlu qfil romu (Android 10 miui 12) ve eng rom (Android 9) cihazda qfil üstünden yazıldığında çalışıyor. Orjinal romlar Android 11den öncesi çalışmıyor edlye atıyor. Kendi yedeğim de var. Twrp nin farklı bir versiyonu ile alınmış efsc efsg modem 1 2 olarak. Twrp restore yaparken efsc için hata veriyor, boyut kaynaklı Xda da paylaşılmış olan efsc 128kb benim cihazda yedek aldığım efsc 120mb haliyle sektör boyutu yetmediği için hata veriyor yüklenmiyor. Xda yedeğindeki dosya ile değişim yaptım sadece fsca yı o şekilde twrp restore yapıyor ama yine şebeke yok yine yok. Qpst ile farklı qcnler farklı repairler yapıldı denendi. Bu sorun çözülmedi. Yardım edebilecek var mı?

Geri
Üst Alt