İstek Xiaomi Mi A3 Sürüm Düşürme İşlemi

Shadowman

Üye
Mi A3 Güncelleme sonrası brick olmuş. Edl ile Android 11de canlandırdım. Fakat Efs Silinmi null e düşmüş. Efs düzeltmek için Android 9a fastboottan yada edl den düşürmeye çalıştığımda yazılımı yiyor fakat cihaz yeniden başlatınca pil takılı veya takılı olmadan durmadan edlye düşüyor açılmıyor. Konuyla alakalı yardımcı olabilecek varmı?

ayni sorun bende de var ne denediysem olmuyor

bu konuda lutfen yardimci olun

Mi A3 Güncelleme sonrası brick olmuş. Edl ile Android 11de canlandırdım. Fakat Efs Silinmi null e düşmüş. Efs düzeltmek için Android 9a fastboottan yada edl den düşürmeye çalıştığımda yazılımı yiyor fakat cihaz yeniden başlatınca pil takılı veya takılı olmadan durmadan edlye düşüyor açılmıyor. Konuyla alakalı yardımcı olabilecek varmı?
Yedek almadan mı sildiniz?

Farklı diagnostics kodlar denemek gerekebilir. Birde root yapıp deneyin diagnostics açmayı denemediyseniz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
android 10 yazdim olmadi edl mod kaliyor android 9da ayni sorun oldu edl mod da kaliyor

android 11 yazdim twrp yukledim ve custom rom yazdim android 9 ama yinede edl modda kaldi

root islemini yapdim yinede olmadi

altadigim bir yer kladiysa lutfen soyleyin onuda yapayim

QcFire Tool ile modemst1 modemst2 fsg fsc dosyalarını yüklemeyi deneyiniz.

Cc9e eng romu yükleyin cihaz açılacaktır, imei düzenleyin(bu arada çift imei düzenleyebilirsiniz ikisi sorunsuz bir şekilde çalışıyor) sonra güncel fastboot rom kurun. Hepsini edl modda yapmanız lazım fastboot modunda kurulum yaparsanız hata alırsınız.
Çooookkkkk önemliiii.
Eng romu kurmadan önce içine abl.zip - 138 KB şifre: "1" bu abl.elf dosyasını kesin atın yoksa cihaz açılmayacaktır. Eğer atmazsanız cihazı sadece test point noktasıyla edl moda bağlayarak kurtarabileceksiniz yani cihazı açmanız gerekecek.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt