baypinar35

Genel Moderator
4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

Merhabalar,
Bu işlemi uzaktan bağlantı ile IMEI’ler bizden olacak şekilde yapabiliyor musunuz?
Yapılıyorsa fiyat nedir?
OTA güncellemeleri alınıyor mu?
Format atıldığında IMEI siliniyor mu?
Teşekkürler.

Merhabalar,
Bu işlemi uzaktan bağlantı ile IMEI’ler bizden olacak şekilde yapabiliyor musunuz?
Yapılıyorsa fiyat nedir?
OTA güncellemeleri alınıyor mu?
Format atıldığında IMEI siliniyor mu?
Teşekkürler.
Nerde İkamet Ediyorsunuz

Mi 9T'ye yapılan işlemden herhangi bir farkı var mı yoksa tüm aşamaları aynı mı acaba? Bilgi verebilir misiniz bu konuda?

Mi 9T'ye yapılan işlemden herhangi bir farkı var mı yoksa tüm aşamaları aynı mı acaba? Bilgi verebilir misiniz bu konuda?
Detaylı anlatım konuda da yazdığı gibi VIP bölümünde bulunmaktadır. Hepsini detaylı şekilde anlattık.

Daha önce bu işlemleri yapmamış birisi olarak vip üye olsam anlatılan işlemleri rahatlıkla yapabilir miyim IMEI benden olacak şekilde ve IMEI atıldıktan sonra tek hatlı olarak mı kullaniyoruz yoksa çift hatlı mi

Daha önce bu işlemleri yapmamış birisi olarak vip üye olsam anlatılan işlemleri rahatlıkla yapabilir miyim IMEI benden olacak şekilde ve IMEI atıldıktan sonra tek hatlı olarak mı kullaniyoruz yoksa çift hatlı mi
Evet Yapabilrsiniz

Merhaba Mi Note 10 Unlock kilidi açık ve Rootlu. (Magic Manager yüklü). Eski telefonuma ait kullanabileceğim imei numaram var. Yardımcı nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Merhaba Mi Note 10 Unlock kilidi açık ve Rootlu. (Magic Manager yüklü). Eski telefonuma ait kullanabileceğim imei numaram var. Yardımcı nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Uzaktan Bağlantı Yaparak Yapılır Özelden Yazıyorum

Geri
Üst Alt