iyi akşamlar. mi note 10 partition numaraları nedir acaba? bilgisi olan varmı?

repair i ben kendim deneyeceğim bildiğim kadarıyla. partition numaralarını paylaşmak mümkün müdür?

çift hattı da aktif bir şekilde kullanabilecek miyiz..

Hayırlı sağlıklı günler mi note 10 pro almayı düşünüyorum....iki sim e de IMEI repair

Mi note 10 pro çift IMEI repair yapıla biliyor mu....yapılıyorsa aktif kullanımda bir sorun oluyor mu teşekkürler...
bildiğim kadarıyla malesef olmuyor çünkü o cihaz qualcomm

Hayırlı sağlıklı günler mi note 10 pro almayı düşünüyorum....iki sim e de IMEI repair

Mi note 10 pro çift IMEI repair yapıla biliyor mu....yapılıyorsa aktif kullanımda bir sorun oluyor mu teşekkürler...

Çift hat olmaz tek hat olur
Xiaomi’nin çoğu yüksek modeli tek hat repair oluyor

mi note 10 cihazına çift sim imei repairle 2 hattı takıp kullanabiliyor muyuz yani reparir işleminden sonra??

Evet Cözmü Vıpte Var..
Şuan Vıp Alımı Yapmıuoruz 1 ay sonra vıp alımları başlıayacak hocam

selam hocam bende de mi note 10 pro var. vip ile ugrasmadan direk size getirsek olur mu çift sim için? bir de fiyat bilgisini alabilirmiyim? İstanbuldanım.

4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

hocam işlemeri yaptım servis yok diyor sorun ne

tucana mi cc9 şebeke gidip geliyor yardımcı olabilirmisiniz,

bendede aynı cihaz war repair oluyor şebeke geliyor imei değişiyor fakat şebeke bazen gidip geliyor .. çözümü nedir ???

4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

VIP Üyelik Nedir? VIP Üye Nasıl Olunur? Avantajları Nelerdir?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

hocam bendede mi note 10 (CC9 PRO) var ama persist dosyası silindi ne kadar rom varsa yükledik ama persist ten dolayı sebeke wifi vs düzelmiyor dft pro ile de denedik aynı twrp dede yüklemeye çalıstığımda alt menüde persist gözükmüyor orange fox ta aynı

Geri
Üst Alt