devilx

VIP Üye
26ede892bb65e4dc201424dc6b0af971.jpg

5a97628f4e6a5f1ab6df6dcf1b434431.jpg

Piyasada 800 dolar istenen Xiaomi Mi CC9 Pro/Mi Note 10 Tucana romu sizlere ücretsiz sunuyorum.

Dosya deneme yapıldı. Dosya sağlam çalışıyor.

Bu dosya cihaza IMEI repair işlemi veya brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapmaktadır.

Dosyayı 2 şekilde yükleme yapabilirsiniz.

1. Cihazınız unlock olmalıdır.

2. Cihazınızın içini açıp edl moda alıp yetkili mi hesabı veya UFİ Dongle ile yükleme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT = BU YAZILIMDAN SONRA ORİGİNAL YAZILIM YÜKLEME YAPILINCA PARMAK İZİ ÇALIŞMIYOR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam ufi ile yukleyemedim eng yi ufi supporta baglanir iken tamda model secim hatasi veriyor ufs emmc secip denedim kredi yedi hata verdi nasil yukleyebilirim birazdaha aciklarmisin cihaz note 10 pro tucana

Mi CC9 Pro-Mi Note 10 Tucana ENG Firmware

Download

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Password

[Gizli içerik]
tşk ederım hocam bu romu edl modda atılırsa parmak izi okuma çalışmıycakmı bırde telefonum efs sıfırlanmış bootloader kılıdı kapalı işlem olurmu
tşk ederım

tşkler usam dosya için
ama parmak izi çalışmaması kötü olmuş bi çözüm yokmu peki parmaki izi için

tşk ederım hocam bu romu edl modda atılırsa parmak izi okuma çalışmıycakmı bırde telefonum efs sıfırlanmış bootloader kılıdı kapalı işlem olurmu
tşk ederım
olur UFİ box ile yapabilirsin kredili.

umt kredi ile yükleyebilirmiyiz bunu
Destek verip vermediğine bakın. Veya UMT Dongle ekibine sorup öyle deneyin. Yoksa krediler gider.

Mesala ben sordum bana şöyle dedi.

Trasnlate

Olmalı ama garanti edemeyiz.

Yanıp Sönen Protokolümüzü en son Xiaomi telefonlarını destekleyecek şekilde güncelledik, ancak eğer işe yaramayabilir.
- Telefon gerekli karma özet.
- Protokol Xiaomi tarafından değiştirildiyse

İsterseniz, deneyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla kimlik doğrulaması gerektirecektir.

br,
TBB

26ede892bb65e4dc201424dc6b0af971.jpg

5a97628f4e6a5f1ab6df6dcf1b434431.jpg

Piyasada 800 dolar istenen Xiaomi Mi CC9 Pro/Mi Note 10 Tucana romu sizlere ücretsiz sunuyorum.

Dosya deneme yapıldı. Dosya sağlam çalışıyor.

Bu dosya cihaza IMEI repair işlemi veya brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapmaktadır.

Dosyayı 2 şekilde yükleme yapabilirsiniz.

1. Cihazınız unlock olmalıdır.

2. Cihazınızın içini açıp edl moda alıp yetkili mi hesabı veya UFİ Dongle ile yükleme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT = BU YAZILIMDAN SONRA ORİGİNAL YAZILIM YÜKLEME YAPILINCA PARMAK İZİ ÇALIŞMIYOR.

[Gizli içerik]
Parmak İzinin Olamaması Kötü Oldu Emeğinize Sağlık Yinede

UMT QcFire 6.0 exe ile yüklendi sonuç başarılı.. UMT ile kurmak isteyen olursa diye yazıyorum

Kaç Kredi kesti ustam ?

Geri
Üst Alt