Merhaba Mi Note 10 Unlock kilidi açık ve Rootlu. (Magic Manager yüklü). Eski telefonuma ait kullanabileceğim imei numaram var. Yardımcı nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Aynı durum bendede mevcut yardımcı olabilir misiniz

4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

vay usta cihaz daha yeni geldi bu ne hız maşaallah(y)(y)

uzaktan yardım verebilecek arkadaş varmı? izmirdeyim

4d28ffcc44dcad92e9630517f790fccd.jpg

1a60784d0c56b45fac557b2eecc58c05.jpg

Merhaba GSM Turkey Üyeleri Xiaomi Mi CCC9 Pro /Mi Note 10 Tucana cihazının hiç bir ücretli araç kullanmadan basit şekilde IMEI Repair işlemini yaptık.

Detaylı anlatım VIP Bölümünde bulunmaktır.

VIP Üyelik için aşağıdaki konuya yazabilirsiniz.

Selamlar kardeşim bende mi9 var ve bu işlemden sonra telefonda şebeke ve internet problemleri çok fazla, mecbur bu cihazı çöp olarak kullanıyorum ve Mi Note 10 almayı düşünüyorum. imei işleminden sonra note 10 çift hatlı ve problemsiz bir şekilde kullanılabiliyormu? şebeke v problemleri bunda da oluyormu? ayrıca Mi9 için yapılabilecek birşey varmı ya da komple eski orjinal haline döndürebilirmiyim. çok şey sordum kusura bakmayın

Selamlar kardeşim bende mi9 var ve bu işlemden sonra telefonda şebeke ve internet problemleri çok fazla, mecbur bu cihazı çöp olarak kullanıyorum ve Mi Note 10 almayı düşünüyorum. imei işleminden sonra note 10 çift hatlı ve problemsiz bir şekilde kullanılabiliyormu? şebeke v problemleri bunda da oluyormu? ayrıca Mi9 için yapılabilecek birşey varmı ya da komple eski orjinal haline döndürebilirmiyim. çok şey sordum kusura bakmayın
Malesef yine tek hat oluyor. Mi 9 efs yedeği ile başka mi9 efs yedeği yüklenip düzeltilir.

Arkadaslar note 10 var bir tane islem yapilacak ama tucana nedir onu anlamadim. Birde istanbulda elden yaptirabilecegim bir yer varsa yonlendirirseniz fiyat bilgisiyle beraber sevinirim.

Arkadaslar note 10 var bir tane islem yapilacak ama tucana nedir onu anlamadim. Birde istanbulda elden yaptirabilecegim bir yer varsa yonlendirirseniz fiyat bilgisiyle beraber sevinirim.
Özelden yazıyorum.​

Geri
Üst Alt