Xiaomi Mi Hesap Kaldırma Nasıl Yapılıyor

J_ISGANDAR

Üye
Salam. Bazı telefoncular mi hesabını server ile kaldırıyor. Bunun için sadece telefonun ekranında olan lock key ve telefonun internete bağlı olması lazım. Bu barede bilgisi olan varmı? Telefoncuda çalışıyorum ben de. Azerbaycanda. Bunu nasıl yapa bilirim server üzerinden? Bypass yox, tamamen mi hesabı kaldırma. Bilgisi olanlar yardım etse iyi olur. Teşekkürler!
mi-account-unlock.jpg

Salam. Bazı telefoncular mi hesabını server ile kaldırıyor. Bunun için sadece telefonun ekranında olan lock key ve telefonun internete bağlı olması lazım. Bu barede bilgisi olan varmı? Telefoncuda çalışıyorum ben de. Azerbaycanda. Bunu nasıl yapa bilirim server üzerinden? Bypass yox, tamamen mi hesabı kaldırma. Bilgisi olanlar yardım etse iyi olur. Teşekkürler!Ekli dosyayı görüntüle 4055
Dolar üzerinden ücret ödeyerek kaldırıma yapılır. Elinizde cihazınız varsa yardımcı oluruz.

Dolar üzerinden ücret ödeyerek kaldırıma yapılır. Elinizde cihazınız varsa yardımcı oluruz.

Kardeş hansi server uzerinden kaldırma yapılır o lazım bana. Telefoncuda işlediyim için çok bekleme vakti olmuyor, o yüzden hangi server üzerinden kaldırma yapılır, yardımçı olsanız iyi olurdu.

Google-da aradığımda bazı serverlar buldum, amma hem üçreti paha hem de güvenli sistem olup olmadığı da malum deyil

Geri
Üst Alt