Arkadaşlar Max 3 e repair yapılîyor mu ya da yapılmıyorsa nasıl bir sıkıntı veriyor(nv data sıkıntısı mı yoksa)
Ben hiç yapmadım.

Cihazın tam modeli nedir?

fastboot getvar product

Cihazda anti rollback var mı?

fastboot getvar anti

Cihaz unlock yapılmış mı?

Ayarlar Geliştirici seçenekleri Mi Kilit Durumu

Ben de bilmiyorum mi Max 3 e imei atamıyor diyorlardı bazı yerlerde bunun gerçekligi nedir merak ettim bi mi Max 3 bulup yöntemi deneyeceğim

Ben de bilmiyorum mi Max 3 e imei atamıyor diyorlardı bazı yerlerde bunun gerçekligi nedir merak ettim bi mi Max 3 bulup yöntemi deneyeceğim
Hocam aslında güzel bir konuya değinmişsiniz. Eğer anti rollback yoksa diğer Xioami cihazlarına uygulanan yöntemler bu modele de uygulanabilir. Ama cihazın tüm yedeklerini sorunsuz yüklenecek şekilde almak lazım.

Sonra işlemler yapılır.

baktım miui sitesine max 3 çin versiyonunda arb varmış yukarıda yanlış yazmışım en iyisi max 3 ü denemek bu akşam ya da yarın dener sonucu yazarım

i... Değişiyor ama şebeke gelmiyor

Qcn sorunsuz yukluyor mu?

Arkadaşlar bu Xiaomi repair işleri ile uğraşan bir iki arkadaşa sordum Max 3 e repair olmuyor boşuna denemeyin dediler

3 ay oldu bekliyorum.daha 5 ay kadar süresi var.ihşallah bu konuda olumlu bir gelişme olur.birde çözülme imkanı yok mu acaba?ustalar bilir ama tahminen imei değişip şebeke gelmiyorsa,bu noktaya kadar gelindiyse çözümlenmesi lazım diye düşünüyorum.

Sanmıyorum mi 8 de de İmei değişiyor şebeke yok, ama olumlu haber gelirse buradan paylaşırım

Mrb.mi Max 3 IMEI repair ile ilgili bir gelişme yok mu arkadaşlar.telefon çok güzel taş gibi telefon tablet olacak böyle giderse.

Geri
Üst Alt