Xiaomi Mi Mix 1 Partition Numaraları

• Konbuyu başlatan agitsonkurt
  • Başlangıç tarihi
A

agitsonkurt

Merhaba arkadaşlar internetten baktım mi mix 1 in imei işlemi için gerekli olan partiton numaralarını bulamadım

Merhaba arkadaşlar internetten baktım mi mix 1 in imei işlemi için gerekli olan partiton numaralarını bulamadım
Partition numaralarını öğrenmek genelde hep ayni mantık. Daha once yaptığınız cihazlara denediginiz kodları denedinizmi?

sde28, sdf3, sdf5 olması lazım ama kendi cihazında teyit ettirmeden sakın işlem yapma. Teyit ettirmak için es dosya yöneticisini indir ve kur. ardından ayarlardan root gezgini iznini ver. kök dizinine kadar in ve /dev/block/platform/soc yolunu takip et burada bir numaralı klasör göreceksin "624000.ufshc" gibi. klasör ismi ne ise onu bu komuttaki ls -al /dev/block/platform/soc/624000.ufshc/by-name numaralar ile değiştir ardından komutunu ver. Tüm partition numaralarını görüyor olman lazım. Şimdi hangi partitionları sileceğini biliyor olman lazım. takıldığın yer olursa sor. Nor: efs ve qcn yedeği almayı unutma. ( ben de mix 1 kullanıyorum)

hocam partitionları siliyorum qcn dosyasını yüklüyorum ama imei gelmiyor sorun nedir sizce

Geri
Üst Alt